Jump to content
Българският форум за музиканти

Canon In C


Recommended Posts

Да ме убиеш, не бих разпознала BlueZone, маскиран под тез цигулкови партии и моцартова ведрост!

Доста атипично... начало на нещо... :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моцартовата ведрост хич не ми е в природата. Тоя канон го нахвърлях уж за някаква реклама, ама гадовете се отказаха още преди да се е случило каквото и да е, пък за реклами рядко са удачни мрачните музики, които са ми по душа иначе :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-малко съм очаквал да чуя класически вдъхновено произведение тук, но ето, че и това се случи. Чудесно, много хубава полифония!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърде вероятно е тепърва да предстоят още такива произведения от моя страна, и то все по сложни и грандомански. Просто не ми се иска да пускам недовършени работи и затова засега е само тоя канон :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Реших, че за тоя канон квартет от дървени духови ще стои по-добре и резултата е:

 

Canon In C

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Ама, разбира се... (То затова обоист завива "крушки" в темата с вицовете... :) )

Флейта и щрайх ми се струва по-игривичко. И накрая цигулката и флейтата си разменят "пасове" по високите партии. Флегматични са ми малко тия "духови" бленди (а и като звук не ми стоят особено автентично, имитацията на струнните като че ли я по-бива.) ;)

 

Ти си знаеш, де. Ама това май няма да е само поръчка от реклама, захвърлена на сметището...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами на това като композиция и настроение по му прилягат тия инструменти според мен. Пробвах го в най-различни варианти с най-различни инструменти, ама тоя най ми допадна :)

 

А за рекламите - рано или късно ще го продам на някой това. Всичко е само въпрос на време ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.