Jump to content
Българският форум за музиканти

Slide Pick


Morello

Recommended Posts

pick.gif

 

 

:huh: Нъъ, понеже не съм виждал по наш'те магазини подобни перца, може ли някой да ме упъти :blink: ако случайно е ползвал или знае дали се намират някъде :):godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Метално перце? Идея си нямам за какво по дяволите е това чудо, но винаги можеш да пробваш с някоя 'алфа-версия' - примерно с 1 левче :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малии с тия метални пера щти загреят струните бре...кое се износва тогава...струните или перото?? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не за слайдове ми за пикслайдове

това дето като с ръба на перцето плъзнеш по някоя от дебелите струни надолу и се получава нещо доста ефектно като имаш нужните ефекти :)

иначе метално перце е ненужно, аз си ползвам пластмасово 0.43" и нищо му няма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иначе метално перце е ненужно, аз си ползвам пластмасово 0.43" и нищо му няма

0.43 :dance: - това не е ли прекалено тънко

аз лично с по-тънко от 0.81 не мога да свиря.Всъщност мога,ама 0.81 е за предпочитане.Щото 0.43 много тънко ми се струва

 

иначе наистина ако толкова ти трябва метално взимаш няква стотинка и готово.....или си поръчваш да ти направят по поръчка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като си загубя перата и почвам със стотинки. Ей ти го слайд пик :)

Ако си мераклия, може и да опилиш някоя стотинка на шмиргел и после със ситна шкурка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иначе метално перце е ненужно, аз си ползвам пластмасово 0.43" и нищо му няма

:dance: само да видиш моето- след такива манипулации прилича на разядено от сярна киселина :) А ми трябва за други слайдове не за дясна, а за лява ръка, но няма значение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иначе метално перце е ненужно, аз си ползвам пластмасово 0.43" и нищо му няма

0.43 :) - това не е ли прекалено тънко

аз лично с по-тънко от 0.81 не мога да свиря.Всъщност мога,ама 0.81 е за предпочитане.Щото 0.43 много тънко ми се струва

 

иначе наистина ако толкова ти трябва метално взимаш няква стотинка и готово.....или си поръчваш да ти направят по поръчка :P

0.43 инча :) 1.09 милиметра е иначе

(са кво ше си мерим перцата ли :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е точката я преместих :) .043 е

бе пак - дебелашка му работа, ползвам го от началото на годината и още е живо, много си го пазя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.