Jump to content
Българският форум за музиканти

клавир под наем


wannabe

Recommended Posts

Здравейте,

 

Много силно си търся електронно пиано или синтезатор (от моделите, по-близки до пиано, или в краен случай без утежнени клавиши и т.н.) под наем (тъй като засега не смятам да предприемам покупка).

 

Трябва ми за домашно ползване (да се уча на него, в момента съм начинаещ)

 

Моля кажете, ако някой от вас може да помогне, например ако разполагате с такъв инструмент, който не ползвате (интензивно) в момента и можете да го дадете под наем (или пък ако познавате някого, който може да предостави подобна услуга).

 

Много ще съм задължен на всички отзовали се. Виждам, че този форум е събрал доста хора с музикални интереси и затова се надявам, че точно тук ще намеря това, което търся :blink:

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти кажа кои дава пиана не електронни-акустични!Устройва ли те??

 

 

И един съвет :P не давай сума пари за поднаем ами ако не ти е чак толкова СПЕШНО посъбери си малсо повечко пък си купи едно синтезаторче! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разучих за акустичните вече - ограбване си е :beer: 200-300 лева само за доставяне и взимане обратно (последната такса я искат в аванс) и предлаганите пиана са пълни трошки, купени за по двеста кинта и продавани за по 2000... :) А и малко мястото ми е проблем, така че дигиталното е за предпочитане.

 

Хайде дано някой предложи нещо ...

 

Да добавя - мерси за съвета, обаче твърдо не смятам да предприемам покупка засега :)

Редактирано от wannabe
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък ме интересува дават ли се готини синтове под наем за 1-2 дни, примерно за концертно участие да речем...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kraasi питай ако можеш, задължен съм ти!

 

Angermeans, за под наем за 1-2 дни за концертно изпълнение можеш лесно да намериш, но цените за жалост са космически (за 20-30 дни наем изплащаш инструмента.. ;) поне в Динакорд са така ;) ).

Редактирано от wannabe
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък ме интересува дават ли се готини синтове под наем за 1-2 дни, примерно за концертно участие да речем...

@Angermeans това не е съвсем удачно в повечето случай. Ако ще използваш семпли като пиана и други такива, по стандартни демек няма проблем! Но ако ти трябват някакви специфични звуци, сплитове и тн. просто няма как да стане...То затова най-добре си е да си е твоя машинката ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

wannabe pitah toq 4ovek oba4e otgovora mu be6e "za sajalenie ne davam ;) "!S dve dumi:Ne namerih!,takav 4ovek ;) no ne se ot4aivai ;) ne skrastvai race :curse: ami tarsi takiva hora koito davat pod naem :curse: !

 

 

 

 

Az mai znam o6te edin takav 4ovek i za nego znam 100000000000% 4e dava takava aparatura pod naem i 6te go potarsia ;):curse: dano predloji ne6to kato za teb :curse: ! :curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

wannabe pitah toq 4ovek oba4e otgovora mu be6e "za sajalenie ne davam :o "!S dve dumi:Ne namerih!,takav 4ovek :-( no ne se ot4aivai  :no:  ne skrastvai race  :huh:  ami tarsi takiva hora koito davat pod naem ;) !

 

 

 

 

       Az mai znam o6te edin takav 4ovek i za nego znam 100000000000% 4e dava takava aparatura pod naem i 6te go potarsia :)  :godbless:  dano predloji ne6to kato za teb  ;) ! :blink:

Namerih go tozi 4ovek eto ti link:link kam ofertata mu!Dano toi kakto kazah gore da ti pomeogne i predpolagam 4e 6te ti dade nekoia svirka :):) !

Редактирано от kraasi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kraasi звънях му на човека, обаче ми предлага синт за около 150 лв. на месец, което ми е мнооого :) На мен ме урежда цена около 50 лв. месечно. Продължавам да търся, ако някой има да предложи нещо да каже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...
kraasi звънях му на човека, обаче ми предлага синт за около 150 лв. на месец, което ми е мнооого :) На мен ме урежда цена около 50 лв. месечно. Продължавам да търся, ако някой има да предложи нещо да каже.

 

Моля,дайте ми телефона на този човек ,който дава под наем синтезатори.Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.