Jump to content
Българският форум за музиканти

Great Gig In The Sky


Aquarelle

Recommended Posts

Еийййй, ква съвършена психария се е получилаааа! :drummer: Ужас! (Гот...)

Моля те, вземи пусни микс само от двете пиана - без гласа. Ако и Боби се съгласи после да му лепне "китарките на масичка", та да не загубим интрото - да си остане само инструменталчето...

Хем, ако има и други кандидати да му се порадват, хем... и моя милост.

Така вече имам доста различна... храна за размисъл.

 

Много е хубаво (и странно, и по-богато...)!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 73
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Много готино се е получило, но мисля, че без тези неща в началото(когато почва да пее Ангелина) ще звучи по - добре. Така си мисля, де... но като цяло е много готино. :drummer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ И мъж ми е консервативен фен на Флойд, и мисли като теб. Даже току-що ме "заплаши", че ще ме изгони от нас, ако продължавам да джемя върху Флойд. :thumbs_up::hysterical: (Обаче ние по доста въпроси сме на различни мнения и си ги обичаме взаимно. ;) )

 

А мен ме кефи. Точно първата част върху вокала, която е "странна", създава една атмосфера като смесица от истериите на Цепелин, а от Флойд - всички ония хеликоптери, гъгнещи радио-програми и всякакви шумове, поради които човек има чувството, че композицията "се разпада".

Но не се е разпаднала!!! Звучи ми като колаж от фрагменти и е много Floyd-ско като начин на мислене. И сега, защото вече е по-уплътнена като смисъл, ми се струва, че е... по-дълга (явно преди това вниманието ми не се е задържало пълноценно върху всички части от схемата).

 

А и... смисълът на този раздел е човек да демонстрира собственото си виждане (ако го има ;) )...

Много яко! Аз и сега си го слушам...

Редактирано от Angelina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Да си призная, и на мен малко странно ми прозвуча, след като го записах, но като се вземе предвид липсата на бас и барабани, това ми се струва като един удачен начин за изграждане на динамиката на парчето...пък и е напълно ясно, че не можем да го докараме като Floyd, така че.... :thumbs_up:

 

П.П. Май ще е по-добре да кача само трака със hammond-a и синта, пък който иска да се занимава да цепи, лепи и вулканизира както му е угодно :hysterical:

Редактирано от Aquarelle
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей, хей! Недейте приемайте всичко което кажа, така на вътре. Я не съм капацитет ;)... Наистина тези новосложени неща, които даже не знам как се казват, са хванали атмосферата на флойд, но това в началото ми стои леко излишно. Обаче пък... да го наречем Аутрото, КЪРТИ и е много на място!

 

А бе, я стига съм спамил... Всичко е супер! Адмирации!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че това което сте направили трябва да се чуе от самите Флойд... наистина е най добрата интерпретация на тази пиеса която съм чувал :girl_cray2:

 

Ако има официален сайт или такъв на официален фенклуб техен си мисля, че това трябва да се сподели и с много други техни фенове по света.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Ами на мен ми хареса идеята и намерих сайтове на фенклубове. Харесах си един във Великобритания, щото е жив. Имат и форум, и подфорум, посветен на PF Tribute Projects.

При все това, за да постна линк към последния трак, мисля си, редно е да потърся съгласието на авторката и на @BlueZone.

 

Чакам, разбира се, @Aquarelle да пусне последния трак, а Боби да "вулканизира" към него слайд китарите, щото ме тормози :) една идея, но не знам как ще стане, докато не пробвам.

 

@Telerig, и от тебе очаквам включване, и от други навити (и лудички... :godbless: )

Редактирано от Angelina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммм, да. Постнах го вчера. Бинго до тук - отзивите са много добри. Казала съм, че тракът е за джем и че... току-виж сме се нахвърлили и на други неща.

Искат още. :rocker::rolleyes:

^И аз чакам трака, разбира се.

Neptune Pink Floyd е името на сайта (за любопитните).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми па не можах да чакам повече...

Ето проява на поредната ми глупост (връз най-първия трак):

"GGITS_2 в 1"

 

Всички желаещи да участват в оглупяването са добре дошли! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^

 

Уха-а! Почва да става още по-интересно! Шапки долу за това -

 

Само че за колективно оглупяване трябва да се изтегли от желаещите, а на тази версия по някаква причина и липсва обичайното бутонче 'Download'. Има друга опция (изписана в самия плейър), но тя май изисква инсталиране на нарочен софтуер (а този Меш пък май се използва за платено сваляне). Провери, ако обичаш, дали няма някой сетинг дето би могло да си пропуснала, за да е разрешено свалянето.

 

Иначе идеята 'има крака', дано провокира и други мераклии* - зяпнали сме в очакване на нови приключения с Флойд!

 

В.

 

* Дайте един чисто нашенски синоним за тая иначе приятна дума?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ами най-накрая се натутках :punk_guitar:

Трака съдържа само hammond-a и синтезатора накрая и е с дължината на оригинала, така че feel free :thumbs_up:

 

Hammond & Synth

Редактирано от Aquarelle
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.