Jump to content
Българският форум за музиканти

4x10 среден клас кабинет


ludmata

Recommended Posts

^Правилно, Kappa Pro 10 е говорител подходящ за среда в трилентов бокс. За бас китара Eminence Legend BP102 е по-подходящ.

 

ludmata, кросовърната честота на филтъра към хорната трябва да е над 3,5 килохерца. Сега няма да имам време да пиша, обади се на лично или утре тук ще обясня съображенията си

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами щем не щем ще е към 2.5 кхз, вече взех филтър. Но той се сменя бързо... Лошото е че мтълхамъра излезе прав, тея глупаци дето режат плоскостите ако ги намеря ще има бой.... Как може да не могат да изкарат един прав ъгъл в практикер не знам... В бриколаж не съм имал такъв проблем досега. Надявам се утре там да ми изрежат една плоскост бързо, че и аз как отперих фронт-а със зегето :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кабинета е 95% готов и мога да кажа, че останах мнооого доволен, въпреки всичките неща дето научих в процеса на изработка. Много изравнен и стегнат звук дори и на празна 5 струна. След седмица две като стане готова решетката, ще го симам по-подробно, засега снимка има в фукня. Само два кусура има: съседите не са никак доволни и много "тизи" тоя пуст мдф :D

 

Почвам да събирам пари за 4х10, пак с такива говорители...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! :greenangel:

Следях с интерес темата и това, което видях на снимката във Фукнята, ми хареса доста. :greenangel: Наистина изглежда добре, приемам думата ти че така и звучи. Чакам да видя и по-детайлни снимки.

Пък може и някое записче да направиш.. :)

Давай смело с 4х10!

Накрая кой знае, може и работилничка да си отвориш.. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси :thumbup:

За семпли нямам подходящ микрофон да запиша, а за работилничка, хехе добра идея, ма има хляб да ям още доста, за момента главно чета разни интересни книжки зa разните дизаини специфики... Е все пак ако някой иска съм насреща ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другарю, да те питам откъде намери Еминенс? Аз знам динакорд да са им вносител и тея "пичове" ми казаха, че нямат говорители и не внасят вече.

 

Иначе проектът ти е станал перфе :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Братле, забравих да те питам - какви пари ти излезе всичко?

В крайна сметка по-офертно ли е, отколкото да си купиш manufactured нисък клас?

 

П.П. Разгледах снимките - има завършен вид и като цяло изглежда много добре направено. Само за фотограф малко не те бива, ама ти е простено, ако бокса звучи така добре, както изглежда. :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да , малко по евтино излиза, но свири доста по добре от повечето неща които съм чувал. За снимките, ако ти дам този фото апарат (бг цифров фотоапарат) ще те видим...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.