Jump to content
Българският форум за музиканти

Венелин Венков


Recommended Posts

[Jocker - да, позна. Не ми харесва музиката (в по-голямата й част).

А знаеш ли защо други групи не пълнят стадиони? Щото няма групи с толкова пари! Няма група, която може да си позволи да наеме стадион и да пуска срещу 5 лв примерно. Няма група, която може да си позволи такава реклама, хореография, та ако щеш дори разни награди, промоции и прочее цигании, които шоуто използва, за да привлича аудитория. Просто Ку-Ку Бенд не е група, а елемент от едно шоу-институция, което го е обърнало на тоталитаризъм.

Да, страшни музиканти са до един, обаче ако бяха самостоятелна група и не бяха под крилото на Дългия (и върху портфейла му) нямаше да са така успешни. Никой не отива да гледа Венко как лупа, нито на Цецко солата - всички отиват за един единствен човек. Бенда е бекграунд.

 

А защо е така...една от многото мистерии.[/quote

 

 

Прав си за това че хубавите неща стават с пари. Другото би било халтура. Може би същите мизиканти биха могли да изкарат концерт и с инструменти извадени от някое китайско мазе, ама Дългия е решил, че като си дал 5 лв. и си на стадиона, си длъжен да получиш най- доброто! И аз така ги разбирам нещата. Иначе и на мен не ми харесва, че Мадона ще напълни Васил Левски, а Марки Рамон свири в Бляк бокс, ама такива, какато казваш са законите на шоу бизнеса...

Редактирано от jocker
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 46
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.