Jump to content
Българският форум за музиканти

Транс,не е напълно завършено


Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Не смятам че разбирам кой знае колко от електронна музика в смисъл , че не съм се занимавал особено.Аз обичам предимно хаус и то с повечко вокали, но твоето парче звучи адекватно, разнообразно и не е скучно.Има контраст между различни части, което го прави да не омръзва,защото има неща които ти се иди да ги изкючиш като чуеш първите 8 такта.Хареса ми и онова падане на тонлаността в началото.Тази музика като я чуя иначе и ми напомня за фитнес салона, а като се замисляднес щях тъкмо да ходя там .Но дане си помислиш че не обичам електронната музика.Напротив.Надявам се че не си използвал много готови луупове.

Редактирано от salt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не смятам че разбирам кой знае колко от електронна музика в смисъл , че не съм се занимавал особено.Аз обичам предимно хаус и то с повечко вокали, но твоето парче звучи адекватно, разнообразно и не е скучно.Има контраст между различни части, което го прави да не омръзва,защото има неща които ти се иди да ги изкючиш като чуеш първите 8 такта.Хареса ми и онова падане на тонлаността в началото.Тази музика като я чуя иначе и ми напомня за фитнес салона, а като се замисляднес щях тъкмо да ходя там .Но дане си помислиш че не обичам електронната музика.Напротив.Надявам се че не си използвал много готови луупове.

 

 

Благорадя много за открития ти коментар.

Не използвам нищо готово,всичко е създадено от мен.

Чао

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ти парче според мен стои над предното, което ми бе по-постно и незапълнено. В това има не само по-интересни моменти, но и текстурата e по-добра и ефектна. В предното, което бе пуснал (но отчасти и в това), оставам с малко незадоволено очакване по отношение (разнообразяването) на плътността й. Може да помислиш за кулминация. Бих предложил вкарване на повече инструменти, повторение в унисон или октава и т.н. Това е моето мнение.

 

Не се подвеждай по малкото отговори в темите ти. Конкретно транс, техно и подобни рядко слушам, но като цяло имам интерес към електронната музика, която обаче тук не се радва на добро внимание - къде поради други (тесни) интереси, къде поради игнорантност. Радвам се, че си попълнение.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.