Jump to content
Българският форум за музиканти

Уроци по Електрическа Китара (rock, Jazz-rock, Fusion, Pop, Blues, Funk, Metal)


Recommended Posts

Уроци по китара за Rock, Fusion, Jazz-Rock, Funk, Blues, Pop, Heavy.

Супер квалифициран преподавател, с най-модерните методи в съвременната музика (Berklee & Musicians Institute), фокусирани върху стилово свирене, импровизация, съдържателност на мелодичните линии, теория , четене на ноти, импровизация, композиция, тоноизвличане, различни типове изразни средства и техники.

 

- Дипломиран с отличие в "Aula de Musica Moderna y Jazz del Conservatori del Liceu" (BERKLEE INTERNATIONAL NETWORK) в Barcelona, Spain.

 

- Дипломиран с отличие в "Guitar Institute of Technology" (MUSICIANS INSTITUTE) в Hollywood, California.

 

- Победител в конкурса за стипендия "Musicianship Scholarship" Sep 2006, давана за изключителна музикалност и талант от Guitar Institute of Technology, Hollywood, Califonia.

 

- Победител във Китарния Конкурс на Freak Guitar Camp 2003, организиран от Mattias IA Eklundh в Gothenburg, Sweden.

 

- Организирал и водил китарни семинари за National Guitar Workshop (USA) , DayJams в Los Angeles, California.

 

- Асистент Преподавател в Guitar Institute of Technology, Hollywood, Califonia.

 

- Guitarra Actual - испанско списание за китара - 2005 г. поканен за поредица от 10 статии за техники за напреднали "Turbo Tech Guitar Workshop"

 

Уроците се предлагат за всякакви нива (начинаещи, междинно ниво и напреднали), при вас или при мен. Аз осигурявам материалите, от които ще имате нужда за уроците. Уроците са веднъж седмично по около 50 мин. Учебните материали, които ще използваме, разбира се се съобразяват и с нуждите и интересите на всеки ученик.

 

 

За повече подробности, моля пишете на ЛС.

 

Иван Манолов.

 

http://www.myspace.com/mrivanmanoloff

 

http://www.youtube.com/ivanmanoloff

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

От твоите неща, които съм чувал и виждал, само ме е яд, че нямам време да почна при тебе.

Определено има какво да се научи :)

Редактирано от Vasil Pavlov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се че не е на ЛС, но може би повече хора биха искали да знаят.

Във Варна може ли да бъдеш посещаван?

И все пак доста важно - цената!

Целия урок се заключва с 50-те минути седмично, или има някакви неща, над който ученикът работи самостоятелно, до следващата среща ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

По принцип живея във Варна, като пътувам редовно до София, урокът е 50 мин., като след всяко занятие ученикът има списък от неща, върху които работи до следващия път, и аз ЗАДЪЛЖИТЕЛНО изпитвам върху това, което съм задал като самостоятелна работа.

 

За цени и подробности, моля пишете на ЛС.

 

 

Извинявам се че не е на ЛС, но може би повече хора биха искали да знаят.

Във Варна може ли да бъдеш посещаван?

И все пак доста важно - цената!

Целия урок се заключва с 50-те минути седмично, или има някакви неща, над който ученикът работи самостоятелно, до следващата среща ?

Редактирано от Ivan Manoloff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей, малък е светът!

И това ако не е Иван!

 

Човекът е сериозен и страхотен китарджия!

Можете да научите много и все полезни неща!

Успехи на всички ученици и на начинанието като цяло!

 

Поздрави от Жен Шен, бай Иване!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.