Jump to content
Българският форум за музиканти

По кое време на денонощието ви идва ищахът?!?


Snowwhite

Recommended Posts

Кажете сега - по кое време най ви се досвирва или най ви се запълва главата с разни (ей,копеле-страшни)идеи.Мен, Брат'чед, ни мож' мъ нъкара зъ нищу нъ свита да свирйъ прйеди два на обед.На мен Музата ми идва около два след полунощ да си понаправим някоя оргийка и ме напуска призори за да си поотдъхнем и двете.Ако някой е обърнал внимание в колко часа съм пуснала темата и, имайки предвид, че си лягам след (не чак толкова)малко - може да се сети и сам дали в два на обед зад клепачите ще има, макар и малко, някакво подобие на функциониращ,пък макар и на 2%, мозък - ТЗ.

 

Е-това е-казвайте, пък ако Glacierise е решил публично да се откаже от сутрешни комуникации с мен-тук му е мястото да уведоми официално!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

И аз гласувам за вечерта!

За твоята муза не знам, но моята се съблича още от вратата!

Нежна, силна, дискретна... Мога да разчитам на нея. Е, и тя е като всяка красива дама - иска си нейното... А аз се опитвам да и го дам. Вечер, около 2:00 часа. Иначе свиря и доста преди това, но твоят въпрос е свързан с композирането, нали?

Успех! :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като се прибера към осем. Като си почина половин един час и почва да ми се свирииии. И свира, ама само час два, щото родители, съседи ала бала...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 10-11 вечерта до когато мога! Тогава е най-яко! Най-много идеи!

Или ако имам време някоя събота сядам да свиря цял ден и тогава също е много ползотворно!! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Налбантовски :D Демек турски хахах :D

Да ти кажа имам кръщелно с подпис от поп ;)

 

а ти !? :D хаххах

Имам същото... но мойта фамилия е с византийски корени, а твоята с турски, господин Ковачев :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено вечер от 7 до 10-11, но по принцип най-добре е късно вечерта към 1-2. Съседите са толкова доволни от това, че май се канят да викат полиция :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми винаги 1-2 часа преди репетиция измислям нещо ново. И затва другите мн. се дразнят как отивам в студиото и вместо да почнем да репетираме, аз започвам " сега тука може така да го напраиме" и т.н. А иначе е към 7-8 вечерта. Просто тогава свиря най много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе на мен идва някаде около полунощ когато по4нат яките нешта. като видя

неква изтокана направо ми напира да ударя една. п.с.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

като видя некжа изтокана китара по mtv и тогава и аз си запо4жам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.