Jump to content
Българският форум за музиканти

Раздел Авторска Музика


Recommended Posts

1-во Това ми е любимия раздел

2-ро Уважвам ви всичките

 

Не би било лошо, мисля ,да се въведат някои правила и в тоя раздел.Както в Покупко продажбите :)

Нека всеки да поства НАЙ много по едно творение седмично. в Джи Мейл-а може да си направите един лейбъл и да вкарате там 100 песни.

ок?

Може да направим анкета първата страна с 50 гласа да речем печели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опаланка!

jFog, що така искаш да се въведат ограничения?! На творческа смърт ли ме обричаш!? :) Пак добре, че нямам истински инструменти толкоз иначе наистина бих наводнил форума с моя музика. Ма то е за добро... за вас е тая музика. Да и́ се кефите, не е само за тея, дето я правят. Все пак не искаме пари като в раздел "Търся-Купувам-Продавам".

 

Пък и аз мисля, че най-музикалните хора са имено тези в раздел "Авторска музика". Аз само техните неща слушам, значи само тях разбирам като творци!

 

Защо да ги ограничаваме така!? :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми просто ми хрумна,и ми се стори добре.

Просто днес разглеждах там и си казах еееееееееехеййййййй три страници едно и също.Мое виждане е няма да се плашункате,нито да спирате да творите.

МОже пък да е завист моето,беш ли ми му мамата.МОже и другите да не им се поства

Сигурно прекалено много кисна в раздела.

И да, всеки избира дали да чуе нещо или не, и да, всеки избира кога и кво ще постне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

jFog

Според мен факта, че има хора, които активно записват музика и имат желание да го правят е по-скоро похвален :)

 

Не мисля, че има проблем, че зареждаш 2-3 страници повече за да скролнеш назад... освен ако не плащаш 10 лв на МБ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би ако се въведе някакъв начин за класификация на песните по стил или дали са само идеи или за завършени версии. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.