Jump to content
Българският форум за музиканти

Нещо като самба


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Отговори 32
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)

Романтика и приветливост лъха от това произведение.Многогласията са невероятни-цяла палитра от гласове окрасят атмосферата.Баланса м-у китарата и гласовете ми убягва-ако се вдигне китарката вляво,както и десните баси(не мога да уловя с какъв инструмент е изсвирено),картинката значително ще се подобри. :pray:

Редактирано от vanboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доволно кефещо, Маркос Вале цял живот с такива си вади хляба. :girl_witch:

 

Мерси ! :girl_witch:

 

Между другото много приятна музика прави Маркос Веле, не го знаех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Романтика и приветливост лъха от това произведение.Многогласията са невероятни-цяла палитра от гласове окрасят атмосферата.Баланса м-у китарата и гласовете ми убягва-ако се вдигне китарката вляво,както и десните баси(не мога да уловя с какъв инструмент е изсвирено),картинката значително ще се подобри. :)

 

 

Много се радвам се, че ти е харесала песента! :girl_witch:

 

Бас линията е изсвирена на полуакустичен бас орфей на двайсетина години, звукът не влиза през усилвател, че нещо потенциометрите са се разбъзикали, и затова е записан на микрофон просто, бабешката. Затова е така постно и глухо :girl_witch:

Редактирано от Polyphone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А-аааа, то било афффторско това! :girl_witch:

Много е благо! (Няма такова зверче, което да притваря очи от кеф и да се рее... една педя над земята.)

Ама аз чакам включването на spongebob също с голямо нетърпение!

 

ОФФ: Ти що си викаш "старец", бе?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А-аааа, то било афффторско това! ;)

Много е благо! (Няма такова зверче, което да притваря очи от кеф и да се рее... една педя над земята.)

Ама аз чакам включването на spongebob също с голямо нетърпение!

 

ОФФ: Ти що си викаш "старец", бе?

 

 

Авторско е, бря, дори и текстът! :)

 

Мерси за благите думи, како! Това за зверчето много не го разбрах...на твоето коте му е харесала песньовката ми?

 

И аз чакам прякото включване на spongebob, дано намери време.

 

 

пп

 

Що си викам старец ли? Щото първо, не съм се родил в правилната епоха, а мисленето и усещането ми е тогавашно, т.е, от 60-те и второ защото за 15 години откак по-сериозно музицирам, нищо не направих, и най-вече защото ми остаряха амбициите, изчерпиха се, преди да се осъществили!

 

Старец също така, защото от болната ми необходимост да правя групарска музика с пеещи и свирещи и най-вече със запалени по същия тип музика хора, съм в момента на дереджето на старческа музикална самота. Дрънкам си и си припявам сенилно с компа, моята музикална дружка, която ползвам малограмотно. :greenangel:

 

С е ла ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно :hysterical: Трябваше и едни птички за фон или нещо такова от природата :)

 

 

Мерси! :)

 

За птичките съм си мислил как би могло да се дресират да пеят в хармония! Даже съм си го мислил и за другите животни. :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ей, Полифоне...

Изрових нещо, дето си го мислех по повод на твоята тема.

На мен много ми харесва така, когато една тема може да нарои богатство от асоциации и хората си обменят идеи, и всеки научава нещо ново.

 

Michael Franks, Lotus Blossom - много красива песен...

Цъкате на плейърчето. Настроението не е същото, но стиловите сходства са много.

 

Poly(Franco)phone, смятам, че много си струва да се замислиш за повече творби в такъв стил. И да си оправиш потенциометрите, и... да ни ги поднесеш в по-завършен вид. :thumbup::punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей, мерси Ангелинке! Наистина има някакво сходство в жанровете. Макар че момъкът има много благ гласец.

 

Сядам да пиша ! ;-)

 

Само преди това едно дрийм ъ литъл дриъмче да направя. :wallbash:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Най-после записах песента си в студио. Опитах се да направя някакъв аранжимент, добавих соло на класическа китарка и на припева още 4 гласа. :P

 

http://www.4shared.com/file/143286286/cd1ee71/Samba.html

 

:drummer:

Редактирано от Polyphone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.