Jump to content
Българският форум за музиканти

Ето какво можел да прави Zoom 707 Ii


7thString

Recommended Posts

Пазете я тая тема от Петручи, че ще си зареже купищата усилватели и ефекти и ще мине на зум!

:rolleyes:

Пфу, точно затва не мога да го трая- то при тея няма разлика м/у китара и синтезатор

 

stratocaster

Хехе, яко звучи, но забелязах нещо, което го има във всеки процесор и не знам защо става: супер отчетливо се чува удара на перото, което е много неприятно особено при свирене на бързи неща- чува се по-силно тракането отколкото тоновете. Знаещите да кажат защо при аналоговите ампове тоя (д)ефект липсва

ами не знам

да кажа само че това е амп. съвсем нормален амп, просто в преампа има дигитални драйвове. иначе с микрофон е записвано пред ампа

 

ами зависи от настройката на ефекта.....не знам. не съм обърнал внимание :happy:

 

исках да кажа че в моя случай дигиталните драйвове не се усещат толкова като дигиални......абе разбра ме :) като мине през хубав говорител всичко звучи добре не мисля че конкретно дигиталния кривоч е виновник за 'пикинга' който идва в повече. и аналогови ефекти съм ползвал и пак си го имаше тоя пикинг

 

иначе и аз в доброто старо време имах като тзоя зуум.....гаден беше :rolleyes:

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато мине през кубе, ест. звука става по-як-аз нарочно плъгнах директно зуума, иначе през кубе звучи по-сносно ама... пак е нули и единици

 

Burton

Хехе абе и в двата случая е зле :rolleyes: В този от твоя запис пък няма достатъчно компресия а на тоя флажолет в средата има едно стържене- по-горе бях писал за тези цифрови артифакти

Редактирано от 7thString
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по голяма гавра със Скорпиънс не бях чувал :headbang: за звука имам предвид само :) иначе е добре изсвирено :)

Редактирано от wessy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по голяма гавра със Скорпиънс не бях чувал :headbang: за звука имам предвид само :) иначе е добре изсвирено :)

:stop:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.