Jump to content
Българският форум за музиканти

писна ми от балади


Recommended Posts

омръзна ми от заспали музики, реших да направя една яка жица :twisted:

 

http://4545.hit.bg/standinready.mp3

 

или Гмаил

 

доста по-различно от другите неща които съм правил досега

солото накрая е омазано, да не ви прави впечатление :P

 

айде критикувайте!

 

баса е добрата стара кремона в мазните ми потни ръце

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на първо слушане - плаче за високи, а ревърба е много. Като се включи фуса - по-добре. В очакване съм на........ аааа ето го и солото :P ..... солото :think: - знаеш какво да оправяш по него :P

 

Не е зле, ама тая китара у десно изведнъж :think: , струва ми се прекалена панорамата (лично мнение)

 

баса отново ме кефи най-много :cheers: много натюрлих на фона на другото

 

солото на моменти не се търпи, да знаеш

 

иначе :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря че сте отделили време ;) ам пешо, никъде няма ривърб, само на солото малко :P другаде йок

китарата.ами реших че така на 100 % панорамата ще е по-реално :cheers: не знам :P може би греша

 

за солото...знам. драснах го просто колкото да не е без хич, а и ме мързеше. трябва да го презапиша, прав си. даже аз не мога да го търпя ;)

 

баса - и мене ме кефи как се получи ;) попляках малко и то зе че стана горе долу :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо по дяволите всички в тоя форум, като бъде постнато нещо и обсъждат само "записа като запис", а не свиренето/идеята/музиката? Никой от нас не записва в студио, нито пък е тонрежисьор, музиката е по-важна. И аз като постна нещо, дори и да пиша "вижте музиката" :happy: никой не казва нищо.

 

На мене идеите ми допадат. Солото не ми харесва на моменти. Пан-а много ме кефи, винаги съм обичал такива работи, с включвания и набивки. Песничката е много хубава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смислен въпрос задаваш, драги. Аз за съжаленбие не можах да си го сваля, иначе бих се включил с коментари към "музиката".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фениксе, прав си :happy: никой не записва в студио така че се очаква звука да куца доста :D

и аз си падам голям фен на такива 'панировки'.

 

а солото - ще го махна и ще сложа някакви клавири на негово място :D

мързи ме да ги мисля и да ги въртя солата. нещо....не са ми специалитет :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен идеята ме кефи :D Ако се доизпипа ще стане супер! :rolleyes:

 

За записа- единствената ми забележка е, че ритъм китарата, където свириш с palm muting, има прекалено много ниски и се маже с баса...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме накефи! B)

Мислех, че г-н Стратокастер свири само хард'н'хеви, ама ето, че извади и по-съвременен и тежък звук. Евала бе!

За свиренето - има някои малки забележки, но ми се струва, че преди записа парчето не е репетирано повече от един-два пъти, така че всичко е повече от добре.

 

ПС:

Мен точно "панорамата" ме кефи :) Обилно раздалечени китарки ф левия и ф десния канал. B)

Така записват всички съвременни групи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е осъвременяваме се малко по малко :) не може да седим в 80-те постоянно, трябва да излизаме от тях от време на време :D

 

@the_gorer не един два пъти е репетирано, ами в процеса на записване ми идват повечето идеи :D

ако искаш чуй и онова за чушкопека, и то има по-сувременен звук B)

 

@vovcho моля те не ми напомняй за това ужасно гадно записче, иде ми да се самоубия като си помисля какви съм ги записвал преди :):)B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Good B)

А за записа и тонрежисурата - има качествен софтуер, остава и качествено четене, упражняване, мислене върху материала и разбирането му. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.