Jump to content
Българският форум за музиканти

Angelina_how Am I Supposed


Recommended Posts

Ами аз нямам какво да кажа в конкретната ситуация освен, че си имаме още един прекрасен глас във форума, който да ни радва на моменти с прекрасни изпълнения.

Една критика към съфорумците, които пускат критика :greenangel: Хора, приятели и съфорумци, ДРАГИ! Всеки музикант си е уникат и твори така, както намери за добре :) С това искам да кажа, че това, което всички чухме в тази тема е уникалното творение на един от нас :) Ако го направи по ваш стереотип не се знае дали ще звучи уникално или ще има този чар, който има към този момент. С удоволствие го изслушах няколко пъти ;)

 

Поздрави,

Вик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Честита Баба Марта! И благодаря много на всички! :):thx::)

IgniteAll, благодаря за милия тон и за доброжелателния "чадър" от критиките! :)

При все това, аз обичам критики, а и доста от тях са смислени.

Признавам си, че това е още експеримент в начинанията ми.

НЕ ЗНАМ как да балансирам гласовете в акордите, така че секундовите интервали да не звучат натоварващо. Особено ако има вокализ, проблемът с фонетичния конфликт на моменти е много съществен. А при пеене с "тммм" част от въздуха се издишва през носа и това... вкарва шум.

Ако някой има опит, нека сподели. Аз си представям, че мога обемно да раздалеча гласовете на критичните интервали, защото искам стойностите да са си там.

Соловият глас накрая звучи малко режещо, защото го записвах "от раз" нейде към 1 часа през нощта. Мога и по-омекотено да го изпея, но ми беше неудобно да го пея пак, въпреки че цялата къща беше будна. ;)

Ш' праа още такива работи, защото ми е мноооого, ама много интересно! Цялото до тук е към 160 пистички. Оказа се, че Cool-ът може да работи най-много със 128 паралелно, та го прехвърлях във втора сесия. Въобще - бродерия.

Лесно им е на тия с инструментите - дрън, и айде акорд в съзвучие... :P:virtuoz:

Ще ми е интересно да чуя опит от други ентусиасти или препатили с такива начинания (може би в отделна тема, да си е всичко по реда...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.