Jump to content
Българският форум за музиканти

Има ли реализация на добрите музиканти в България


Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)
Тука пак виждам че някой ще каже че се оплаквам или нещо такова. Особено тия дето ме знаят, как не мога да измисля ендо соло дето да ме кефи на една яка песен.

 

Коя бе :) ....оппа исках да кажа кой бе :green:

 

Иначе имаш право...не знам кво друго да кажа. Така или иначе нека музиката да е на първо място, а всичко останало на второ.

Еми така трябва... ... май...

Редактирано от Fenix
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я дайте да изясним кой за каво свири ? От любов към музиката ли,от любов към парите,заради жени ли,за да стане известен......?

В крайна сметка всичко е преходно,ако искате пари-бягайте в Норвегия по кръчмите и се радвайте на бабичките и на страхотният репертоар от наи-глупавите песни на света,като искате жени-продавайте си инструментите и тръгвайте по дискотеките да ги черпите(връзват се),като искате да се занимавате с 'музика'-'изкуството изисква жертви'.

А и някои да ви е казал че е лесно.....?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако трябва в българия да свириш за пари-забрави:oимам си сериозна приателка,достатъчно известен съм(не ми трябва повече известност) и кво излиза,че свиря от любов към музиката :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я дайте да изясним кой за каво свири ? От любов към музиката ли,от любов към парите,заради жени ли,за да стане известен......?

В крайна сметка всичко е преходно,ако искате пари-бягайте в Норвегия по кръчмите и се радвайте на бабичките и на страхотният репертоар от наи-глупавите песни на света,като искате жени-продавайте си инструментите и тръгвайте по дискотеките да ги черпите(връзват се),като искате да се занимавате с 'музика'-'изкуството изисква жертви'.

А и някои да ви е казал че е лесно.....?

Абе тоя въпрос го нищиха в тая тема вече.

Толкова ли е неразбираемо какво може да означава думата релализация? В некой речник сигурно го пише

 

Аз говоря за това да се издържаш от музика.

А не да бачкаш денем и да свириш нощем за да можеш хем да имаш пари за албум хем да имаш какво да превърнеш в такъв :cheers:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я дайте да изясним кой за каво свири ? От любов към музиката ли,от любов към парите,заради жени ли,за да стане известен......?

В крайна сметка всичко е преходно,ако искате пари-бягайте в Норвегия по кръчмите и се радвайте на бабичките и на страхотният репертоар от наи-глупавите песни на света,като искате жени-продавайте си инструментите и тръгвайте по дискотеките да ги черпите(връзват се),като искате да се занимавате с 'музика'-'изкуството изисква жертви'.

А и някои да ви е казал че е лесно.....?

А ако искаш да свириш достатъчно добре за да запишеш хубав албум, той да стигне до максимално много хора, които биха му се изкефили, да им го свириш по концерти и т.н. .... какъв точно е пътя :think:

За мен примерно това би означавало реализация. И тя изцяло в рамките на България е НЕВЪЗМОЖНА!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера прочетох всички постове..и съм мислил супер много и стигнах до извода,че лично за мен най-важното е да стана добур музикант..да мога да свиря всичко което ми харесва....това е най-важното за мен..най-важна е музиката..останалото смърди.. не ме разбирайте погрешно желая успех на всеки тук да се реализира,,простно писах какво е важно за мен....важно е и да има 3-4 човека които да получават същото усещане като мен от моите неща..тва е великото..като се замисля е важно хората да се стремят да се реализират защото с всички от които сме се учили са пробили след много усилия..издавали са албумите благодарение на които ние сме това което сме днес.........

УСПЕХ НА ВСИЧКИ>НЕКА ВСЕКИ ПОСТИГНЕ ЖЕЛАНОТО

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да посвирим още някоя годинка,да видим кой до къде я е докарал и пак да я обсъдим тази тема.

А сега по-важното-АКО НЯКОЙ ПИЕ БИРА В МОМЕНТА :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали това се мъчим да разберем. Пък и отговорът не е еднакъв за всички. За мен лично май се очертава да ходя някъде другаде (на север :inlove: ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.