Jump to content
Българският форум за музиканти

Jfog Desperado


jFog

Recommended Posts

nickname:jFog (deSperado)

Възраст:26

Образование:едно начално,едно средно,една казарма,едно полувисше

Вашият инструмент: Китара, малко бас , малко барабани

Предпочитан музикален стил:Мелодичния, ако вокала е по така .. мъжки е за предпочитане

Вашият вдъхновител:Том Енджълрипър , Джеймс Хетвилд , Чък Шулдинер и Макс Кавалера

Досегашни (не)реализирани проекти:Алкохол , Slow Death , Brainstorm , Disgenics , Петък 13-ти

Странични интереси:Компютри със всичкото което могата да правят са ми интересни

В кратце(или с две думи за вас самите):Щастливо задомен (с майката на детето ми)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все си мисля, че при превода и транскрибирането името на фронтмена на Metallica си е останало Джеймс Хетфийлд ( James Hetfield ) :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все си мисля, че при превода и транскрибирането името на фронтмена на Metallica си е останало Джеймс Хетфийлд ( James Hetfield ) :(

Не се заяждай с чиляко!!!Така си му харесва - така го е писал.Или : толкова се е напил-толкова е могъл.Или...Ха-ха-ха!!!Стига с глупостите викам :-(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все си мисля, че при превода и транскрибирането името на фронтмена на Metallica си е останало Джеймс Хетфийлд ( James Hetfield ) :-(

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
Добър ден и от мен

Най-активен в: Самопредставяне

117 мнения в този форум

( 79% са мненията от този потребител )

 

:bravo::bravo::bravo::bravo: Ти си железен бе.Писал си и тука трябва да те уважа , ко да тъ прая. Аре Дал бог Бедро и на тебе..

117... мнения.. направо ме уби бе пич. :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл. :P

 

Ама какви са тея представяния 10 години по-късно? Ние теб много добре те знаеме. :lol::lol:

 

ПП: И що те няма на картинка на албума на Brainstorm? Само колегата Edgecrusher забелязвам. :lol: Поизментили са те нещо май, а? :lol: Или ти си от "guest appearances"? :P Я да им се скараш веднага - уважение трябва тука, не е фафла. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Отговорено (Редактирано)
ПП: И що те няма на картинка на албума на Brainstorm? Само колегата Edgecrusher забелязвам.  :) Поизментили са те нещо май, а?  :) Или ти си от "guest appearances"?  :) Я да им се скараш веднага - уважение трябва тука, не е фафла.  :)

то пък срамота толкоз време да не погледна тука ;)

 

няма ме на обложката главно защото когато се записа и издаде албума 97-98 година май беше, аз отбивах дълга си към родината и бях без коса и вежди ;)

бях част от групата .. незнам колко време..ъъ година, две.. ебах го верно беше много отдавна...

 

Инъче всичките песни ги знам, може да ти ги извиря на по бира (аз кока кола де , може с балантайнс ) ;) Както казва бат'Ейдж историята е жива може да порова за някой архивен запис инъче снимки в момента нямам никакви....

п.с. сега се сетих че Ейджа имаше една снимка на сайта си, правена е точно преди една репетиция в шумен ебахти пешлемето съм там ;);) трябва да видя дали я пази на страницата си

 

ето я ;)

http://members.lycos.co.uk/dayforty/My%20P...jFog'96.JPG

Редактирано от jFog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Аве, батка, ти щом си бил пешлеме тогава, аз пък бях 10ти клас ('98ма) като си купих албума. ;) Че ми подариха и плакат дето пише че свирите "Мелодичен прогресив пауър дет метъл". :rolleyes:

 

А edgecrusher как прилича на James-a не е истина. ;)

 

ПП: Нема да се плашункате ся...

Редактирано от Mu3epHuK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.