Jump to content
Българският форум за музиканти

Начинаещ китарист


Anonymous

Recommended Posts

Така хора.. поредния нооб ви моли за помощ.. а ето го и моя случай:

-пипал съм китара 1-2 пъти през живота си

-сега съм на път да си купя една скромна електрическа китара

-сигурно е важно да знаете че ще ми е само като хоби и не смятам да се занимавам сериозно със свирене, въпреки това

искам да се науча да свиря като хората

Общо взето искам да ме насочите от къде да почна(имайте в предвид че уроците, който ще взимам ще са само пред компа от някой сайт, нямам възможност за частни уроци)

Мисля, че засега е това ако имате въпроси - слушам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо, тука не е WoW и Lineage, думата нууб я използват 10 годишни мързели по чатовете, ако обичаш недей да я употребяваш, изглежда смешно.

 

не смятам да се занимавам сериозно със свирене, въпреки това

искам да се науча да свиря като хората

- абе това всеки го иска, ама ако така ставаше, горе долу всеки китарист щеше да свири като хората и без да си е мръднал пръста. Не случайно се иска МНОГО труд, за да "свириш като хората", това е добре, защото се отсяват мързеливите индивиди, които искат много без да дават много :greenangel:

Искам да те поздравя, за това, че си избрал китарата, прекрасен инструмент, въпреки това ГОРЕЩО те съветвам, ако не редовно, поне вземи ЕДИН-ДВА урока, за да се научиш да я държиш и да си спестиш МНОГО изгубено време в оправяне на грешки, които са ЛЕСНИ за избягване. Буквално няколко пъти ти стигат, за да си спестиш тонове нерви, време и усилия после. Айде поздравления, надявам се си упорит в упражненията и някой ден да ти слушаме нещата тука :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо, тука не е WoW и Lineage, думата нууб я използват 10 годишни мързели по чатовете, ако обичаш недей да я употребяваш, изглежда смешно.

 

не смятам да се занимавам сериозно със свирене, въпреки това

искам да се науча да свиря като хората

- абе това всеки го иска, ама ако така ставаше, горе долу всеки китарист щеше да свири като хората и без да си е мръднал пръста. Не случайно се иска МНОГО труд, за да "свириш като хората", това е добре, защото се отсяват мързеливите индивиди, които искат много без да дават много :greenangel:

Искам да те поздравя, за това, че си избрал китарата, прекрасен инструмент, въпреки това ГОРЕЩО те съветвам, ако не редовно, поне вземи ЕДИН-ДВА урока, за да се научиш да я държиш и да си спестиш МНОГО изгубено време в оправяне на грешки, които са ЛЕСНИ за избягване. Буквално няколко пъти ти стигат, за да си спестиш тонове нерви, време и усилия после. Айде поздравления, надявам се си упорит в упражненията и някой ден да ти слушаме нещата тука :greenball:

 

Следя всекидневното ти заяждане по темите и мисля,че е крайно време да спреш,ок?

 

ПО темата;

Можеш да отидеш на един,два урока ориентировачно при някой учител.След това бавно започваш да се трудиш.С много упражнения става работата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:thumbs_up:

Следя всекидневното ти заяждане по темите и мисля,че е крайно време да спреш,ок?

+1

А освен това леко наставническия тон , сякаш всичко вече ни е ясно и сме готови да даваме съвети на всеки. Интересното че явно е тенденция. Много сте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.