Jump to content
Българският форум за музиканти

"song 4 U" Angelina & R. Dixon


Angelina Sekulova

Recommended Posts

Пощурила съм се по един концерт на DVD тия дни. И току ми хрумна да извадя от диска едно парче за бeктрак:

Song for You...

Та... господин Roderick Dixon свири на рояла и... си попяхме... :hysterical:

 

Soulful...

 

<<Цък>>!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е! :thumbs_up:

 

Много си пасвате! ;)

 

Единствено ми се струва, че на места попрекаляваш с вибратото. Поне така на мен ми се причува ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BlueZone,

Black Bird,

Polyphone,

благодаря ви от сърце!! :thumbs_up:

 

П.П. Полифоне, аз и с други неща прекалявам, ти кво искаш - лайв! ;)

(Е, пропуснах да кажа Thank youuuuu накрая, ама за следващото участие ще си полирам обноските...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П. Полифоне, аз и с други неща прекалявам, ти кво искаш - лайв! ;)

 

 

Предполагам с преводите....., а не трябва!!!!! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:godbless: Уоу ! Бях чул Айроник и не,че беше лошо,но просто не е било твоя стил. Тука обаче си личат качествата ти. Изпълнението е прекрасно ! Браво :godbless:

 

Ако мога да си изсмуча от пръстите(и ушите) една изключително субективна критика....

На места малко в повече ми идва вибратото :godbless:

 

Още веднъж - Браво :thumbdown:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря eL_NinYo! :punk_guitar:

Моля с Полифон да ми простите за лекия "стилистичен архаизъм", който си позволих с вибратото. :punk_guitar: Знам точно за какво иде реч...

Приемете, че като чувам скърцането на педалите на рояла в записа, някак се изкуших да пусна точно такова вибрато с яка амплитуда - като на "мазна" черна солистка от госпел хор...

 

Освен това солистът няма добро вибрато при такава постановка на пеене. Има много мощен глас, ДЪЛГА ФРАЗА (на тихите синхронизирани пасажи ми взе здравето!), пъргави фигури и... зле оформени краища. Трябваше да огладя някои места, а други - прекспонирах, по вече споменатите причини.

 

Иначе..., това парче ми е любимо в соул-жанра. Харесвам го от дете. От времената на грамофонните плочи. Страдам от "влияния"...

И мразя версията на Кристина Агилера...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля с Полифон да ми простите за лекия "стилистичен архаизъм", който си позволих с вибратото.

 

 

Прощавам ти!

 

:hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, леле како! :rockon::bravo::godbless: :godbless: :godbless:

Изключително яко изпълнение! Много ми хареса! :) Само една мааалка забележка ще си позволя - мислех си, докато го слушам, че ще е по-добре гласът ти да няма дилей, ами само някакъв ревърб - гласът на диксън например има само ревърб, или поне така ми се струва. Просто ще звучи хептен като лайв, чак си представих сцената с голям роял и с певица с вечерна рокля и така нататък :)

 

п.с. Аз още си чакам Your House :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Icarus, какин, :) твоят пост почва като парче на "Контрол"...

Прав си за delay-ефектите, но все още записвам с Cool и (освен че при мен цари "бой на карти в тъмна нощ") ревербите не ми харесват. Освен това в зависимост дали пеем заедно с човека или аз влизам на контрапункт, ефектите са различни - фраза за фраза. Дори има едно-две места, където гласът ми е почти сух, за да не се наруши синхронът.

Your House... Не съм забравила... ;)

 

'Ma мно'о дълго ве... Не го изкарах цялото...

Така да ми е познато... :);)

RockoBG, отбиваш се до WC-то преди концерта и ша издържиш. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.