Jump to content
Българският форум за музиканти

Pantommind


pantommind

Recommended Posts

Дами и господа,уважаеми колеги,изключително ми е приятно да заявя,че с PANTOMMIND започнахме работа по третия си албум (работно заглавие-"Lunasense").В G-Maila хвърлих едно двеминутно семпълче,записано набързо тези дни-имайте впредвид,че все още липсват всякакви вокали,китарни отсвири и най вече микс и мастеринг.С две думи това е "скелета" на парчето.Очаквам компетентните ви

мнения :godbless:,препоръки :read:,похвали :) и оплаквания :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както ти казах днес в айсикю, изключително много се радвам, че си решил да поразчупиш барабаните и да се изявиш малко. Така си трябва. :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер си звучи, а и защо не излизат албумите ви в БГ и къде излизат.

чувам трети албум издавате :greenball:

 

аз не ви бях чувал ма яко приличате на дрийм тиътър, което си е кофти от една страна. все пак успех в начинанието. малко Сизифов труд не е за подценяване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших да метна още едно кратичко семпълче от предстоящия ни албум, ако ви е интересно,отскочете до пощата :) .Не се стъписвайте от грозния звук и липсата на всякакъв микс,това е само демо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благо влиза, но защо звучи като другите парчета?

Вече се плаша от парчета с едни исъщи настройки на звука B)

И защо казваш, че липсва микс... аз мисля, че има микс и по-малко мастеринг, но искам да дадеш пояснения.

 

pantommind написа:

Не се стъписвайте от грозния звук и липсата на всякакъв микс,това е само демо

 

Звука е приятен и лек, но като че ли барабаните са повече на почит в микса... искам да кажа, че аз ги чувам най-близко като ги слушам. Бас има, долавям го достатъчно, но барабаниста сякаш е тартора на групата и иска да изпъква на демотата. Лично мнение. ;)

Редактирано от adXok
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но барабаниста сякаш е тартора на групата и иска да изпъква на демотата. Лично мнение. 

Хаха,де да беше така :green: ....Барабаните може и да "изпъкват",но това е именно защото все още няма грам микс...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.