Jump to content
Българският форум за музиканти

стилове за Роланд Е300


kosio

Recommended Posts

Трябват ми спешно стилове за Роланд Е300 за работа в кръчма. Трябва да са разнообразни и за всякаква музика. Ако можете помогнете ми. Благодаря Ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябват ми спешно стилове за Роланд Е300 за работа в кръчма. Трябва да са разнообразни и за всякаква музика. Ако можете помогнете ми. Благодаря Ви!

 

 

Имам за Е-86 и Е-96 те стават ли за модела 300 щото са много готини и мога да ти ги пратя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябват ми спешно стилове за Роланд Е300 за работа в кръчма. Трябва да са разнообразни и за всякаква музика. Ако можете помогнете ми. Благодаря Ви!

 

 

Имам за Е-86 и Е-96 те стават ли за модела 300 щото са много готини и мога да ти ги пратя

 

Не зная дали от Е-86 и Е-96 стават ! От G600 пробвах не ги чете! Ако можеш прати ги да пробвам!

БЛАГОДАРЯ !!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не зная дали от Е-86 и Е-96 стават ! От G600 пробвах не ги чете! Ако можеш прати ги да пробвам!

БЛАГОДАРЯ !!!!!

 

 

Дай мейл де

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не зная дали от Е-86 и Е-96 стават ! От G600 пробвах не ги чете! Ако можеш прати ги да пробвам!

БЛАГОДАРЯ !!!!!

 

 

Дай мейл де

 

petardimov_@abv.bg Това е имейла ми благодаря ти !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...
Трябват ми спешно стилове за Роланд Е300 за работа в кръчма. Трябва да са разнообразни и за всякаква музика. Ако можете помогнете ми. Благодаря Ви!

здравейте:) Аз свиря на Roland EXR-5s. Не се занимавам професионално, остана само хоби и сега си търся някой и друг стил за роланд-а. Ако някои има нещо интересно може да разменим някои стил. Аз мисля, че от Roland E-86 ми вървят стиловете, така че ако можеш да ми пратиш някои да пробвам ще съм много благодарем. имейла ми е : mst_project@abv.bg Мерси предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 4 months later...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.