Jump to content
Българският форум за музиканти

Stagg


Recommended Posts

скоро видях машината им за капаци (фусчета де) , доста хром по нея ,почти всичко беше солидно (дано да е и здраво). харесами пък и цената беше 140 лв. ама пък за толкоз пари поне не плащаш за имена на известни марки.

Фус-машината им е хубава,имам иа ве4е от половин година и не прави проблеми,става въпрос за по-дебелата машина,която е с въртящи крака и е някакъв опит за имитиране на Тама и Ямаха едновременно...за стойките нямам мого добри впечатления,един приятел си взе и се скапаха за нула време...педалите не са кой знае какво,може би единственото по-лошо от тях е Амати...имам и дайре,то се държи добре засега чинелите не ме кефят особено,а за барабаните нямам наблюдение,предполагам че няма да ме учудят със звук.Ами на тези цени-толкова,и това все е нещо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 37
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ами аз отскоро се сдобих с едно чисто ново сплешче стагг и звучи удивително добре. 

 

нека е само "добре" и да не те плаша ама да издържи повече отколкото при мен:metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от drumfuker дочух че сплешовете не били лоши, само дето ако купиш два абсолютно еднакви сплеша и двата вадят абсолютно/коренно различен звук , нещо което при "марковите" чинели е не дотам осезаемо..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

единственото нещо което мога да ви кажа за въпросната марка(но искренно!) е:ХОРА НЕ КУПУВАИТЕ ТЕЗИ БОКЛУЦИ! Вече имам доста солиден опит с тях и много пъти съм се зълъгвал с цената и външния вид(обикновенно всичко блести!) и сам се набутал толкова кинти че ме боли главата....Всичко се разпада с убийствена скорост!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хмм,последно влизам при пълничкия :dance: Русинов и гледам едно барабанче дет е одрало кожата на мойто метално Pearl,само дет е Stagg,ама са крааааали,без какпка свян и викам колко струва?ми 150 ми се отвръща...хмм,е аз пък същия тоя Pearl го продавам за 200 със хубави кожи,а сега ми кажете кой е луд,аз или тия дет го продават?имат примерно 2 модела кардан,които аз съм виждал,по-евтиния е ПЪЛЕН боклук,някъде около 200 беше май или 220,НЕ СИ КУПУВАЙТЕ ТАКЪВ!!!!тоя за 310 по-скъпия модел горе-долу(ама само горе-долу)става,аз си продавам стария Sonor за 350...

 

всичкото тва го казвам за хора решили да пестят,хора купувайте макар и за мааалко повече пари хубави неща на старо,проверени и сигурни,за да не ви излезе през носа.лозунги от типа "аз само нови неща купувам щот съм мноо умен"са пълна глупост и са много аматьорски...

 

аз сега,например,си взех на старо от Han_Solo столче Tama,верно на мноо години,и живота го е блъскал яко,обаче е издържало много време и още ще издържи,а столче Stagg за същите пари чисто ново като го видях в магазина и от пръв поглед ми стана ясно че за нищо не става,това при условие че не съм маниак на тема хардуеър претъпкан със знания и обходил де що има сайт в нета...

 

абе май ми схванахте мисълта,а?с удоволствие бих казал все хубави неща за тая марка,но докато не си подобрят качеството/здравината/дизайна това че са евтини няма никво значение...

Редактирано от Katsko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хмм,последно влизам при пълничкия :greenball:  Русинов и гледам едно барабанче дет е одрало кожата на мойто метално Pearl,само дет е Stagg,ама са крааааали,без какпка свян и викам колко струва?ми 150 ми се отвръща...хмм,е аз пък същия тоя Pearl го продавам за 200 със хубави кожи,а сега ми кажете кой е луд,аз или тия дет го продават?имат примерно 2 модела кардан,които аз съм виждал,по-евтиния е ПЪЛЕН боклук,някъде около 200 беше май или 220,НЕ СИ КУПУВАЙТЕ ТАКЪВ!!!!тоя за 310 по-скъпия модел горе-долу(ама само горе-долу)става,аз си продавам стария Sonor за 350...

 

всичкото тва го казвам за хора решили да пестят,хора купувайте макар и за мааалко повече пари хубави неща на старо,проверени и сигурни,за да не ви излезе през носа.лозунги от типа "аз само нови неща купувам щот съм мноо умен"са пълна глупост и са много аматьорски...

 

аз сега,например,си взех на старо от Han_Solo столче Tama,верно на мноо години,и живота го е блъскал яко,обаче е издържало много време и още ще издържи,а столче Stagg за същите пари чисто ново като го видях в магазина и от пръв поглед ми стана ясно че за нищо не става,това при условие че не съм маниак на тема хардуеър претъпкан със знания и обходил де що има сайт в нета...

 

абе май ми схванахте мисълта,а?с удоволствие бих казал все хубави неща за тая марка,но докато не си подобрят качеството/здравината/дизайна това че са евтини няма никво значение...

ЕЕЕЕ аз имам столче стаг и съм много доволен от него :cheers: ,и не ми е правило никакви проблеми вече 1 година. :read:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хмм,последно влизам при пълничкия :greenball: Русинов и гледам едно барабанче дет е одрало кожата на мойто метално Pearl,само дет е Stagg,ама са крааааали,без какпка свян и викам колко струва?ми 150 ми се отвръща...хмм,е аз пък същия тоя Pearl го продавам за 200 със хубави кожи,а сега ми кажете кой е луд,аз или тия дет го продават?имат примерно 2 модела кардан,които аз съм виждал,по-евтиния е ПЪЛЕН боклук,някъде около 200 беше май или 220,НЕ СИ КУПУВАЙТЕ ТАКЪВ!!!!тоя за 310 по-скъпия модел горе-долу(ама само горе-долу)става,аз си продавам стария Sonor за 350...

 

всичкото тва го казвам за хора решили да пестят,хора купувайте макар и за мааалко повече пари хубави неща на старо,проверени и сигурни,за да не ви излезе през носа.лозунги от типа "аз само нови неща купувам щот съм мноо умен"са пълна глупост и са много аматьорски...

 

аз сега,например,си взех на старо от Han_Solo столче Tama,верно на мноо години,и живота го е блъскал яко,обаче е издържало много време и още ще издържи,а столче Stagg за същите пари чисто ново като го видях в магазина и от пръв поглед ми стана ясно че за нищо не става,това при условие че не съм маниак на тема хардуеър претъпкан със знания и обходил де що има сайт в нета...

 

абе май ми схванахте мисълта,а?с удоволствие бих казал все хубави неща за тая марка,но докато не си подобрят качеството/здравината/дизайна това че са евтини няма никво значение...

Кацко какво да ти кажа човек...всичко това дето го казваш е 100% вярно. Да ама хората ходят и си купуват евтини, нови боклуци Stagg. И после кво..

Ами като продаваме не6то на старо неможем да го продадем 1000 години и дори се принуждаваме да сваляме цената наполовина..щото тия боклуци Stagg ебават майката на пазара....Мноого тъпооо. Аз продадох моето Amati Mega Upgrade Tunning

с 80% хардуер TAMA(за който съм дал горе долу 600лв)и с чисто нови кожи REMO Pin Stripe и бях му махнал и тъпото пластмасово покритие, бях излъскал корусите до супер яко, след това в небезизвестната фабрика "Кремона" ми полираха и пръскаха с лак(нитроцелулозен!!! щото с полиуретанов лак се убиват вибрациите на корпуса)....а бе тва Amati беше станало като истинско бе....и кво продадох го за 400лв чрез един знаменит пловдивски барабанист наречен Иван Енев и от една година ми изплаща парите и още не ми ги е изплатил...ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ми кво е това ебахму

С две думи да живеят Stagg :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....и кво продадох го за 400лв чрез един знаменит пловдивски барабанист наречен Иван Енев и от една година ми изплаща парите и още не ми ги е изплатил...ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ми кво е това ебахму

С две думи да живеят Stagg :wall:

 

 

нещо не разбрах - продал си ги НА Иван Енев иил ЧРЕЗ Иван Енев,защото аз не съм виждал той да има такива барабани а ако си ги продал ЧРЕЗ него парите би трябвало да търсиш от този НА който си ги продал

Редактирано от darmonko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато съм го продал чрез някой, който естествено си слага надценка и го продавам ЧРЕЗ него...предполагам си запознат с мини борсата на Иван Енев...смисъл нещо като да си оставиш вещ в оказион.....АМИ ТОГАВА МНОГО ЯСНО ЧЕ ТРЯБВА ДА СИ ТЪРСЯ ПАРИТЕ ОТ НЕГО!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако ти е поставил надценка това е друг въпрос само че аз се съмнявал да го е направил. поне откакто го познавам и следя"миниборсата" му не съм бил свидетел на надценки - е за теб може да е направил изключение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

единственото нещо което мога да ви кажа за въпросната марка(но искренно!) е:ХОРА НЕ КУПУВАИТЕ ТЕЗИ БОКЛУЦИ! Вече имам доста солиден опит с тях и много пъти съм се зълъгвал с цената и външния вид(обикновенно всичко блести!) и сам се набутал толкова кинти че ме боли главата....Всичко се разпада с убийствена скорост!

 

Имам кардан от въпросната марка и няма никакво намерение да се разпада засега...Имам го от околко 6-7 месеца и засега го ползвам без никакви ядове...Китайските стоки в голямата си част са боклуци-не отричам,но знаете ли защо е така-защото у нас се внасят най-долнокачествените китайски стоки.В Америка не е така и там пазара страда от евтини и качествени неща които вземат хлебеца на другите..Ако имах повече пари обаче-ТАма или Сонор щях да си взема,но това е друга тема.Мисълта ми беше ,че дявола не е толкова черен,но подбирайте и гледайте ВНИМАТЕЛНО!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

единственото нещо което мога да ви кажа за въпросната марка(но искренно!) е:ХОРА НЕ КУПУВАИТЕ ТЕЗИ БОКЛУЦИ! Вече  имам доста солиден опит с тях и много пъти съм се зълъгвал с цената и външния вид(обикновенно всичко блести!) и сам се набутал толкова кинти че ме боли главата....Всичко се разпада с убийствена скорост!

 

Имам кардан от въпросната марка и няма никакво намерение да се разпада засега...Имам го от околко 6-7 месеца и засега го ползвам без никакви ядове...Китайските стоки в голямата си част са боклуци-не отричам,но знаете ли защо е така-защото у нас се внасят най-долнокачествените китайски стоки.В Америка не е така и там пазара страда от евтини и качествени неща които вземат хлебеца на другите..Ако имах повече пари обаче-ТАма или Сонор щях да си взема,но това е друга тема.Мисълта ми беше ,че дявола не е толкова черен,но подбирайте и гледайте ВНИМАТЕЛНО!

хем така,хем онака,а? :) кат е толкова як за кво ти е ТАМА?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами не знам дали за теб 6-7 месеца са много време....аз имам два кардана стаг и двата се разглобиха напълно за по малко от година....същия чеп и с чинелите :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.