Jump to content
Българският форум за музиканти

Finish - гол бас


Recommended Posts

мн яко!

 

замислям се дали да не третерам един орфей зебра така - той и без тва е с мн олюпен и безцветен лак.

Браво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ reslicade

имай предвид, че търкането наистина е много! не можеш да си го представиш каквото и да ти говоря сега. друго, над което може да се замислиш е, че маслото ОСМО струва 40-50 лева. ако все пак си много навит мога да ти отлея малко от това, което имам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко се е получило, поздравления! :thumbs_up:

 

П.П. И поздравления за решението относно бас усилвател в среден клас - имам същия! :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ reslicade

имай предвид, че търкането наистина е много! не можеш да си го представиш каквото и да ти говоря сега. друго, над което може да се замислиш е, че маслото ОСМО струва 40-50 лева. ако все пак си много навит мога да ти отлея малко от това, което имам.

 

мерси! но не говорех за в момента. ако си намеря втори бас, ще рочна да майсторя настоящия, че няма да остане на кво да свира все пак :thumbs_up:

дай оже някой ден. запалих се като видах твоят резултат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
ООО, мерси, колега, това ще го използвам веднага... жестока красота...

ужасно полезен, мерсак пак :girl_cray2:

И аз мисля да използвам същата технология за това над което работя сега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хм! ... незнам мен ме изкефи предишната визия на басьорката .... ако беше запазил цветът щеше да имаш още един голям фен ... сега имаш един малко по-малко фен ... иначе казано ЯКООООО!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.