Jump to content
Българският форум за музиканти

какви марки ампове се продават в БГ?


Black Bird

Recommended Posts

:blink: Така е яки са - аз имах Classic 30 кубе - направо супер му се кефех на звука ма го откраднаха мамицата им. :killyou: :killyou: :killyou:

аз все още имам. сток саудва му не бива, но като се барне това-онова, смени се спийкъра и ламбите - става ДЗВЕР!!!!

 

и точно от Динакорд го взех преди годинки, га Ангел все още ги внасяше, щото чак от Виена ме домързя да си го домъкна ...

 

Мога само да препоръчвам тази марка, в най-близкото място дето може да се пробват е Истанбул ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 40
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Peavey има в един магазин дето е до Джаз. Имаше няколко "Бандита" доколкото помна. Ама гледах само малките, защото това търсех и не помна дали има нещо друго, но като, че ли са вносители там.

ПиВи

Е го дей.

кога си видял за последно тези Пивита - Бандит, имаш ли представа дали сега има

Леле! Наеш ли как те излъгах! Мислех си за тея малките Rage комбота, дето са доста яки всъщност. За бандити не знам дали има... съжалявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте - малко късно се намесвам ала някой да изкаже мнение! Трябв да повдигнем леко нивото на шума в мазето дето свирим та се чудех дали едно кубе Фендер - визирам Fender Frontman 25R - ще свърши работа за една непретенциозна китарка с едно непретенциозно процесорче, но все пак да дразни небцето като ударя едно по-твърдо /в смисъл парче, а не пиячка/???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кво свирите, какви са барабаните , как е озвучен баса, как е шумоизолирано помещението и ей такива работи спомени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свири се твърдо класическо хард и хеви без лирични забежки. Барабаните са правени от филибелийски майстор, само соло барабанчето е тама, а чинелите пейст, баса звучи през 21" чугун с ниски и средни, пода е дървен, стените са окичорени с кашони от банани, досега съм дрънкал на правен усилвател с БГ колони и ако внимавах нямаше много бръм...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Ще попитам и ще пусна отговор на Бъртън

2. Ми не знам - помещението не е много голямо, ударните не късат кожи, пък пробвах там и един лариус20 у му трябваше още малко /пък то нали си викам едното било марка/... чудя се дали ще получа някакво качество за тва кубе?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми ако като звук те задоволява - взимай - ама щом още му е трябвало на 20 вата по-добре вземи нещо 40или50 - да имаш аванс. поне така си мисля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е значи - сичко е ясно ще се пости още един два месеца и тогава ще си купя нещо по-така дано само не се изтърва /му другото още към двеста лева и се зима една петдесятка/ а иначе тва което се внася на фендер като кубета дали е читаво или е някой мексикански ремаркет /пък и то не че в ремаркета има нещо лошо/ /или пък кво като е мексикански/...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за 600лв в Технополис има Фендер ФМ212, което е амп 100вата с два говорителя по 12" , два драйва, ривърб и тн. ако си фен на фендер това е офертата според мен.

 

като качество са зле, чувал съм за такива с гръмнали говорители след няколко дена и т.н.

Редактирано от kitaratapesho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.