Jump to content
Българският форум за музиканти

Sickflag


Recommended Posts

Здрасти хора ,

това е една от песните на моята група ,в момента се опитваме да запишем някво демо така че ще съм благодарен ако дадете някво мнение за въпросния трак ,какво според вас тряа да се промени за да звукне като цяло по - добре :)

Мерси предварително ;)

Цецо

 

http://www.4shared.com/file/79055961/1f151d62/voice.html

Редактирано от SlipFly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко! :)

Струва ми се, че му липсват високи честоти, малко глухо ми звучи, мисля че чинелите трябва да се чуват по-ясно и силно. Но все пак го слушах на едни гадни слушалки. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да :) това за чинелите е доста вярно тряа да се отпушат малко :)

 

А високите за самия микс ли каваш че ти липсват ? Благодаря !

 

Нещо за вокала в момента има лек ревърб , ако се поизчисти малко можеби ще звучи и по наторално ..

питам ви за савети защото тук съм видял че има които ги чаткат ,пък ние от бандата сме малко глухи :(

 

Цецо

Редактирано от SlipFly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Бравос :). Доста добре звучи. Разделете малко блендите на китарите (предполагам, че са две). Наистина малко ривърба на вокала можете да го намалите(ама малко :(). На мене нещо ми липсват басите, ама може да е щото съм със слушалки. Басът(като инструмент) леко ми се губи ...

 

(Keep on Sreaming :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми, китарите звучат много добре, но е имало доста компромиси при барабаните. Като цяло, може би миксът има нужда от напомпване. За мен басът си е добре ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти пич, първо да ви поздравя за готиното парче. Има много заряд и потенциал, ако го слушам без слушалки 100% да съм разблъскал хората около мене.

Вокала е убиец!!! Мисля че в съвсем готин микс с китарите, компенсира липсващите високи.

Баса не че не се чува, ми просто трябва да го бутнете още малко като честоти мисля за да се дооткрои и да посвирва move би малко по различни фигури от китаритее... За чуването се чува.

Барабаните - първото което ми се наби в ушите е че касата и соло барабана са много различни (това си е за мен де, лично мнение) може би малко по чаткащ соло барабан и по басова каса биха завършили идилията на 100%

 

Все пак по-късно ще преслушам пак в къщи на колони и ако чуя нещо различно ще напиша...

 

Още веднъж браво за парчето!

Няма защо да се плашункаш от писанията... Важото е да ви харесва на вас другото е мнение по въпроса. Не можеш да угодиш на всички. :punk_guitar:

 

Keep brutal!

Редактирано от Baby Thomas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брау, като цяло доста добре, не ми хареса само че е малко монотонно, доста повторения на рифовете, и като цяло самото темпо, някое друго рифче екстра няма да навреди, и малко промяна в темпото едва ли ще навредят... то тва парче вече е направено но за следващото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@LEO Много си прав за самата композиция на парчето , но моето питане беше за самия звук - казвам и защо : самото парче е едно от старите на групата , записахме именно него само за да чуем как ще звукне .. китарите в другите ни парчета са доста по обмислени и самите парчета са построени по малко по добър начин (поне според мен) по-нататак ще пусна нещо друго да чуете ;)

 

@jFog И на мен ми става така на определени моменти :headbang: нали това беше смисала на екстремната музика ;) За барабаните немога да дам някво мнение щото не ги чаткам , но все пак мисля че проблема при солчето е в нивото - една идея по високо ми се струва добре .

 

Цецо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.