Jump to content
Българският форум за музиканти

Някой да е чувал...?


Recommended Posts

Хмм и на мен не ми тръгва.Качвах го 4 пъти - се същото и мислех,че проблема е в моя телевизор.

Някой да предложи друг сайт за качване?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Опитай с www.4shared.com. Регистрацията е бърза и лесна. Интересно ми е да чуя какво си получил.

 

Колкото до Г-н Николов, аз съм се виждал лично с него и съм разговарял. Чесно казано след тези разговори и след някои видяни неща, кутийката на ефекта даже ми изглежда по-добре от очакваното :) Моите впечатления са че човека се занимава още от 70-те години на миналия век, с тези неща и е натрупал познания (не знам до колко е добър в тази област .Аз лично, нищо не разбирам от електроника, за да правя категоризации), но няма достъп до актуална информация (Например как би било подобаващо да изглежда един ефект и куп други неща ).

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рифовете са както следва тон 0,мод 1 и мод 2,тон 50% мод 1 и мод 2 и тон 100% мод 1,мод 2.

tonebender.mp3

Надявам се вече да работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, квато фацата, такъв и звука. Може и да има опит, но май не е в китарните ефекти. Нищо лошо за младежа, ще ми се и аз да имам неговия ентусиазъм на 70 години!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха

Той не е на 70 все още. И не е пенсионер дори :)

 

bratmito, мерси за семплите.

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

Та моята награда е отдавна готова.

Визията е в изтънчения стил на руската техника :)

Благодарение на щедрото спонсорство на EAMehanix :cheers2: (който ми даде микрофон ) успях да направя и семпли.

Усилвателя има само чист канал.

 

Записал съм първо чиста китара(малко е по дълго от останалите , но най ясна представа дава ). След това малко крънч и към края с повече гейн(Ползвал съм HardWire Tube Overdrive, поради липсата на драйв канал). Нямам никакъв аналогов дист под ръка за да запиша и някакъв по тежък семпъл обаче.

 

За първи път записвам с микрофон и пускам направо първата проба.

Микрофона е централно пред кабинета 1х12, който е с говорител Selestion Century Vintage.

усилил съм колкото мога в домашни условия, че даже и повече, защото по едно време всичко взе да вибрира :)

Китарата е Фендер Стандарт страт.

Няма никакви допълнителни обработки на звука, освен че разделих в ляво и дясно.

 

 

Slavcho Nikolov Amp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страх ме е да не откраднат модела :cheers2:

 

пп. Сега чух че са се записали и разни шумове. Сори , нямам опит.

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.