Jump to content
Българският форум за музиканти

Предложение за китара


ivo123

Recommended Posts

Привет на всички!

 

 

Искам да ми предложите акустична китара.На път съм да си взема Фактор,но реших да се посъветвам с вас.Нямам голяма финансова възможност и съм новак.Единственото което мога е интрото на Nothing else Matters :icon_shithappens::thumbs_up::greenball: .Благодаря Ви преварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стаг са доста бюджетни решения наскоро един приятел си зе и разправя че е мн доволен , но по скоро е ръка да пипне в тези случаи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш китара за 20 лева - единственият ти шанс е да намериш някой Орфей или Кремона на старо(много старо и най-вероятно счупено).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам най-евтината нова акустична от магазина е около 80-90 лв.Това не са чак толкова мн пари за китара според мен така ,че купувай Фактор :) 1 приятел има такава и не звучи зле макар че не се свири мн лесно на нея :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най ми е интересно когато някой иска китара за 10-15 лева :hysterical: все пак се купува музикален инструмент а не 2 кила сирене :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми класическата поне до колкото съм виждал има форма осмица докато акустичните имат и девятки и осмици ... но малко се чудя дали няма класически девятки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре последен въпрос:Има ли разлика между акустичната и класическата китара?Освен в струните?

 

Има. Какво искаш да свириш? Колко пари ти се дават?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фундаментална е разликата между двете китари - Наи вече грифа . Аз лично на на класическа едвам барето го хващам докато на уестарн нямам такива проблеми. Наи добре е да отидеш в магазин и да помолиш да хванеш двете китари за да ги усетиш . Няма нищо неудобно в това че няма да можеш да изсвириш почти нищо а ако продавачите са точни а не като в РФ(София) те ще ти обърнат внимание и ще ти покажат и обяснят се пак затова са продавач - КОНСУЛТАНТИ . За жалост мн хора в тея магазини не го осъзнават а даже и се държат малко пренебрежително (мое лично мнение ) Извинявай ако сам те обидил с нещо . весела нава година

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре последен въпрос:Има ли разлика между акустичната и класическата китара?Освен в струните?

 

Не разбирам какво имаш предвид.Класическите китари са акустични.

Всички кухи китари се водят акустични.След това вече идва момента дали е класическа, уестърн, кънтри...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.