Jump to content
Българският форум за музиканти

Група Ultrazone


MDFk

Recommended Posts

И се намират тук, от едно наше участие с група "Зона" в Маската от лятото.

Мнения и критики са пожелателни.

 

Весела Коледа, пак! :music336:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо всеки се пъне да свири Розана? То привидно е лесно, ама.. с тия барабани и смешната бленда на клавира...

Иначе има някакъв "фийлинг" и си го пеете/доколкото може да се чуе /.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@sa6tiat - Здравей, Монка. Последно не правеха нищо особено - Живко май бачкаше в едно рок-кръчме в Студентски, Ачо в нова къща. Обаче нещо ни вест ни кост от няколко месеца, ни звънене ни нищо, само с барабаниста и клавириста едвам едвам се чуваме, смрад що не свирим нещо... Па поздрави ще предам, ако - живот и здраве - вземем да се окажем на едно мястно по някое време.

@yotzzo - напълно хейтърски коментар. Кои са това всеки? Дай линк на наша банда, която я прави.

На барабаните нищо им няма, а за нормален не-баснословно-скъп синт толкова. А и партията не е лесна определено. Ако имахме излишни нули в банковата определено щеше да е друго яче. :rolleyes:

Снимано е с фотоапарат, и честно казано макар да не е чудесно качество, все пак се чува поносимо, + това не претендираме за световно величие.

По-конкретна обосновка, колега, и ще приема че си добронамерен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изавинявай за коментара, винаги съм се заричал все хубави неша да казвам. Блендата на клавира е крайно неподходяща. Барабанистът не прави нужните акценти. Сега ясен ли съм? Относно звука ми е ясно как е записван, аз не бих качил нещо с такова качество. Това е, което мога да чуя. Много хубавото е, че сте динамични за разлика от други групи. Искаш мнения и критики - ей ги на. Не претендирам, да съм голям разбирател. :rolleyes:

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично ми хареса. Да, качеството на картината и звукът е лошо, но както каза Искрен като се има в предвид с какво е снимано .... аз лично много се радвам че виждам групата на сцена! Искрене, поздрави на група Ultrazone!!!

:lol: Марио :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в трите изпълнения басиста има повече присъствие от останалите ,вокала ич го нема.За звука няма какво да се коментира ясно е че само с микрофона на камерата не става.Все пак трябва да се видят и положителните неща като цяло е добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...@yotzzo - напълно хейтърски коментар. Кои са това всеки? Дай линк на наша банда, която я прави.

...

 

:thumbs_up: , разбира се - http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseacti...b7-64fbe32cf615

 

Иначе, свежа банда, има си минусите, ама ми харесва. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе с риск да се изложа , но пенеже съм голям фен на уайтснеик и си мисля 4е тоя китара то там си4ки я надвикахте - в на4алото особедно то тя тряа да издуха публиката от 1-я ред а аз се напрягах да я чуя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодря много на всички от името на бандата!

Наистина китарата не се чува много много на записа, учудващото е че там се чувахме супер добре и все знаехме кой какво прави, и къде бърка.

@Vynil Sky - вашият кавър също е вървежен. :)

@Марк Аврелий - много благодарим, басиста съм аз, аз! :no:

 

edit: качените парчета са 6.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да си призная парчето на М Милър ми хареса най много като свирене и звук с групата имате какво да изглаждате най вече звук и ако малко промените аранжимента на кавърите само ще е в плюс

Редактирано от temerut
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блаодарим!

@oldman - тц, Уошъбърн.

@Краси - то ситуацията е орел, рак и щука....дали ще станееее...трудно е да се каже. На първо време трябва да се събере бандата. Да пробваме да посвирим, нещо, туй-онуй... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.