Jump to content
Българският форум за музиканти

Сънчо


dimmuborgir6

Recommended Posts

Извинете ме за тъпия въпрос, но никъде не намирам таблатура за всеизвестния Сънчо Theme :greenangel::D

Някой може ли да ми каже от къде да намеря или да направи? :P ще съм му много благодарен! ;)

Редактирано от dimmuborgir6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не ми се занимава да правя таб, но ще ти ги кажа така... Струните ги броя от най-тънката (1-ва) Не помня дали така се брояха ;)

2-ра струна свободна 3-та струна свободна 3-та струна 2-ро прагче 4-та струна 2-ро прагче 4-та струна 4-то прагче 4-та струна 2-ро прагче

4-та струна свободна 4-та струна 4-то прагче 4-та струна 2-ро прагче 4-та струна свободна

До тука повтаряш 2-пъти

4-та струна 2-ро прагче 4-та струна 4-то прагче 3-та струна свободна 4-та струна 4-то прагче 4-та струна 2-ро прагче 3-та струна свободна 4-та струна свободна-2 пъти 2-ра струна 1-во прагче 2-ра струна свободна 3-та струна 2-ро прагче 2-ра струна 1-во прагче 2-ра струна свободна 3-та струна 2-ро прагче 3-та струна свободна 4-та струна 4-то прагче 3-та струна 2-ро прагче 3-та струна свободна

Това е ;)

бтв темата не е за тука :recourse:

Редактирано от Пепи
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми мъчих се, но не успях ;)

За да си улесниш ваденето: пусни парчето през някакъв металзон или друг зъл дистър и много лесно ще го извадиш. Нарушило ти е стереотипа на слушане. :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седни си я извади ве ...

Аре стига наготово ...

 

Е-е-е, Rocko ... не тъй с лошата, де! :unsure: Човек ше си помисли, че и ти не я знаеш тая. :thumbup:

 

 

Боргир, аре влачи. :godbless:

 

Сънчо

Ритъм акорди

Em | Am | D | G

Em | Am | D | G

C | C | G | G

Am | G | Am/D | G

C | C | G | G

Am | G | Am/D | G



Лийд

e|--7~---------------------------------|
B|------8~--8b10-------7-----7---------|
G|*----------------9~----9-7---9~--7~-*|x2
D|*-----------------------------------*|
A|-------------------------------------|
E|-------------------------------------|

e|----------------------------8-7----8-7~----------------|
B|------7-8~--7---8~--------------10-------10-8-7-10-7~--|
G|*-9~----------9-----7---7~----------------------------*|x2
D|*-----------------------------------------------------*|
A|-------------------------------------------------------|
E|-------------------------------------------------------|

 

Ама RockoBG е прав, де. Вземи се научи да си ги вадиш сам такива "пили" и "жици". ;) Не е чак толко сложно.

 

Тоналността, в която съм писал тука, едва ли съвпада с оригинала. Вадил съм я по памет, спомен, фантазия и смук-смук от пръстченцата навремето.

 

Rock on!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да ми дадеш таб? :)

 

Брат, не се ебавай с момчето, ами върви да помогнеш на hristov_hr в темата за 15W ампове. :) Шъ ти дам един таб на тебе ей ся! :)

 

Весела Коледа на всички!

Редактирано от Rammkopf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

 

 

Важно уточнение ще е ако посочиш конкретна версия и аранжимент на заглавната тема на емисията Сънчо, защото през годините те се сменят/сменяха. Това, което си спомням от моето детство е нещо такова - седнах и го драснах с кухарката и вграденото микрофонче на лаптопа, но колкото да се добие представа е ОК - кажи това ли ти се върти в главата. Обърнете внимание на хармонията на това парче - толкова красиви ходове се появиха, че направо се разцепвам!

 

SleepyStargazer

 

 

 

Весели празници на всички,

 

 

Петър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.