Jump to content
Българският форум за музиканти

Ценова листа на Stagg


Jotty

Recommended Posts

Трябва ми нещо като ценова листа на стагг.. или нещо подобно. Търсих в интернет, но не намерих. Интересуват ме акустичните им китари, тези по евтините. Ако може някой да ме ориентира горе долу какви са им цените, интересуват ме модели до 200лв.

Иии.. понеже съм зле с акустичните китари, има ли нещо друго за тия пари което може да ми препоръчате (знам че 200лв. са супер малко за хубав инструмент) :greenangel:

Редактирано от Jotty
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вносителят /или един от вносителите/ на Стаг е Красен, и сега магазинът му е забит някъде около бившия дом на българосъветската дружба. Там цените трябва да са най-ниски. Някой ако знае точен адрес да каже. Днес пипнах няколко кухарки на стаг в един друг магазин... Много зле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми.. пропуснах да кажа, че не съм от София, а от Монтана. Което автоматично ми реже много от възможностите. Най-близо до мен е врачанския магазин, но преди да отида, искам да имам представа за какво става на въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос за следното. Има китари между 200 и 500лв. в общи линии. Кухарките са повечето по 180 до 200. Тук - там някоя бройка не е много ужасна. Повечето звучат все едно са от пластмаса. Не гледай каталога идвай и пробвай наред докато уцелиш прилична бройка. Ако не държиш да е стаг може да разгледаш и по други магазини, все нещо ще се намери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

www.camerton999.com - мисля че доставят в цялата страна. Имат Стагг от 160 и от 180 пък за 200 и нещо има къде къде по-хубави Ибанец-и

Редактирано от kolo1baby
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.