Jump to content
Българският форум за музиканти

За любителите на фънк,фюжън и джаз


Recommended Posts

Ех,добре го заготвяш ти Гео.Аз обаче оше нищо не съм чул от тия неща от липса на време :( Обаче пускам в Г-Мейл-а един бекинг трак които аз направих набързо-малко фънк аранжимент на "Носталгия в Таймс скуеър" на Мингъс.Не съм записвал бас,оставям това или на Гео,или на някой от другите басисти и съм оставил сумати хоръси(поне 4 за сола).Бекинга върви така-интро,тема х2 врътки и хоруси за сола,които могат да се удължават безкрайно.Ще кача също като атачмънт и прогресията на парчето от Риъл Бук-а.Айде пробайте се и на него както ви е кеф!

 

 

 

Владо

Качих един примерен бас,но само до половината.Останалата половина само поддържам темпото.И други басисти да се включват.

Гео,готино е,но парчето не е блус или ако е блус то е разширен и не е стандартното I-IV-V,тъй че в началото тоя бас малко ми се бие с хармонията.Бях атачнал и един Уърд документ с хармонията на Носталгията към бекинга.Също така съвсем набързо записах и пуснах в Г-Мейла "Заготовка 4".И не на последно място поздравления :bravo::greenball: за невероятното свирене на Росен,Пътния Бегач(много Вай-ско ;) с Налбантов сте конкуренция),Ачо(яки китари и сола),БасБъз и естествено Гео.Продължавайте в същия дух,страшно ме изкефиха всичките неща!

 

Владо

Поради липса на време,чак в неделя ще мога да се занимавам с "Носталгията...".Да не забравите днас за ИНКОГНИТО в НДК. :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 111
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Абе хора не бях влизал три дена и вие ме разбихте направо ......... Ако нещата продължат със същото темпо със сигурност ще се получи наистина това което си мечтая откакто открих този форум .... а именно , да общуваме чрез музика ...

Пътния бегач , все ти пиша аз ПМ , а никой не отговаря , ето че май открих начин за комуникация с теб ....... радвам се че макар и по този начин обменяме мисли и идеи. За жалост тук дето съм сега не мога да чуя новите неща , но до ден два ще намеря по приемлив инет тук в Монтана. Благодаря на всички за хубавите думи ....... ще гледам да ги оправдая

. Владо , Гео ..... много ми липсва да си пишем и обменяме файлове ..... скоро ще поправя този пропуск ...... радвам се че Гео пусна тази тема .........До скоро и ще мисля някоя нова идейка за нашият общ проект :greenball:))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехехееее еее нищо то е разбираемо ... и аз да дължах 100 000 марки и аз щях да кажа че не съм получавал нищо :greenball:) .. майтап де ........ ми няма значение , и понеже знаеш че съм ти огромен фен , не се стърпях и чаках 15 минути да чуя 2 - та мегбайта файлчето .... и хич на съжалявам .... ти си ми на сърцето още от преди , ма ще спра до тука за да не прозвучи много амбриажно (демек ляво педалско) :bravo:))) Скоро ще има още матриал :bravo:))) Ми аз предлагам като се посъберат идейки да се спрем на 3-4 и да ги сглобим какво ще кажете :()))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснах в гмейла Заготовка6 и съм съгласен с мнението на Death Zone,че е време да изберем кои от нещата да правим в завършен вид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех,добре го заготвяш ти Гео.Аз обаче оше нищо не съм чул от тия неща от липса на време :P Обаче пускам в Г-Мейл-а един бекинг трак които аз направих набързо-малко фънк аранжимент на "Носталгия в Таймс скуеър" на Мингъс.Не съм записвал бас,оставям това или на Гео,или на някой от другите басисти и съм оставил сумати хоръси(поне 4 за сола).Бекинга върви така-интро,тема х2 врътки и хоруси за сола,които могат да се удължават безкрайно.Ще кача също като атачмънт и прогресията на парчето от Риъл Бук-а.Айде пробайте се и на него както ви е кеф!

 

 

 

Владо

Качих един примерен бас,но само до половината.Останалата половина само поддържам темпото.И други басисти да се включват.

Гео,готино е,но парчето не е блус или ако е блус то е разширен и не е стандартното I-IV-V,тъй че в началото тоя бас малко ми се бие с хармонията.Бях атачнал и един Уърд документ с хармонията на Носталгията към бекинга.Също така съвсем набързо записах и пуснах в Г-Мейла "Заготовка 4".И не на последно място поздравления :D:wacko: за невероятното свирене на Росен,Пътния Бегач(много Вай-ско :bravo: с Налбантов сте конкуренция),Ачо(яки китари и сола),БасБъз и естествено Гео.Продължавайте в същия дух,страшно ме изкефиха всичките неща!

 

Владо

Личо пусна в гмейла втория вариант на бас върху Носталгията на Владо.Това е от мен по тази композиция.Вече вие сте на ред. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зомбирам се с предните неща...И нямам подходящи суперлативи за тях.. All of you rock! :ph34r:

Ще може ли да се пробвам да изработя едно бас солце на Заготовка 5? Може и да съм пропуснал, но не видях да има нещо такова...Поне за експеримента? :godbless:

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зомбирам се с предните неща...И нямам подходящи суперлативи за тях.. All of you rock! ;)

Ще може ли да се пробвам да изработя едно бас солце на Заготовка 5? Може и да съм пропуснал, но не видях да има нещо такова...Поне за експеримента? ;)

Няма смисъл да питаш.Всяко участие е повече от добре дошло.Чакаме ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото Bassbuzz е пуснал своето виждане за бас върху парчето на Владо "Носталгия...".Добре е да го чуете и да изкажете своето мнение.

 

ХАЙДЕ,ДЕ БЪДЕТЕ ПО-АКТИВНИ!!!

Редактирано от Geo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууу, къртите здраво момчета! От седмица нямам време да погледна какво става тук, а откривам чудесни идейки, Бравос! Като се поосвободя до месец може и аз да се включа с нещо скромно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото Bassbuzz е пуснал своето виждане за бас върху парчето на Владо "Носталгия...".Добре е да го чуете и да изкажете своето мнение.

 

    ХАЙДЕ,ДЕ БЪДЕТЕ ПО-АКТИВНИ!!!

И аз чакам за някое мнение,защото има кусури в моето свирене,но нарочно съм ги оставил.Не чакам суперлативи - но пък и няма много предложения за "Носталгия..." А би било добре да има поне още 5-6 варианта. Стандарта си е готин и има доста възможности. Хайде - забивайте! :rolleyes:

Редактирано от Bassbuzz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.