Jump to content
Българският форум за музиканти

За любителите на фънк,фюжън и джаз


Recommended Posts

  • Отговори 111
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

А пък онова ритъмче дето в началото го постнах си го представях по иначе, поствам го и него в г-маила :-(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък онова ритъмче дето в началото го постнах си го представях по иначе, поствам го и него в г-маила :)

Сори, това го писах по повод на "Влака". Иначе "Фънки1" си е екстра. Много мо хареса заготовка2, както и заготовка3 (заедно с Мъртвата Зона). Да вземем да направим албума а? :-(

Редактирано от mengel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък онова ритъмче дето в началото го постнах си го представях по иначе, поствам го и него в г-маила :)

Сори, това го писах по повод на "Влака". Иначе "Фънки1" си е екстра. Много мо хареса заготовка2, както и заготовка3 (заедно с Мъртвата Зона). Да вземем да направим албума а? :-(

Давай,аз съм навит.Между другото как постваш нещо,което е повече от 1 МБ.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гео, записах малко китари върху заготвка 2 :-(

Браво,Менгел,

Получило се е доста колоритно и с настроение.Харесва ми много. :)

Давай и на следващите заготовки. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

<_<<_<:godbless:

Чак сега прочетох цялата тема и слушам в момента Mixdown

Страхотна идея и Ви пожелавам успех на всички . За съжаление в момента нямам време , но може би някога с удоволствие бих участвала в проекта , като един скромен женски вокал евентуално . Много добри неща правите , браво !!!!Поздрави и много здраве на всички :inlove: :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото как постваш нещо,което е повече от 1 МБ.?

Аbv.bg дава възможност за прикачане на 8 Мб. файл. Можеш винаги да си направиш акаунт там. При mail.bg е или 8 или 10 Мб. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех,добре го заготвяш ти Гео.Аз обаче оше нищо не съм чул от тия неща от липса на време <_< Обаче пускам в Г-Мейл-а един бекинг трак които аз направих набързо-малко фънк аранжимент на "Носталгия в Таймс скуеър" на Мингъс.Не съм записвал бас,оставям това или на Гео,или на някой от другите басисти и съм оставил сумати хоръси(поне 4 за сола).Бекинга върви така-интро,тема х2 врътки и хоруси за сола,които могат да се удължават безкрайно.Ще кача също като атачмънт и прогресията на парчето от Риъл Бук-а.Айде пробайте се и на него както ви е кеф!

 

 

 

Владо

Качих един примерен бас,но само до половината.Останалата половина само поддържам темпото.И други басисти да се включват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех,добре го заготвяш ти Гео.Аз обаче оше нищо не съм чул от тия неща от липса на време ;) Обаче пускам в Г-Мейл-а един бекинг трак които аз направих набързо-малко фънк аранжимент на "Носталгия в Таймс скуеър" на Мингъс.Не съм записвал бас,оставям това или на Гео,или на някой от другите басисти и съм оставил сумати хоръси(поне 4 за сола).Бекинга върви така-интро,тема х2 врътки и хоруси за сола,които могат да се удължават безкрайно.Ще кача също като атачмънт и прогресията на парчето от Риъл Бук-а.Айде пробайте се и на него както ви е кеф!

 

 

 

Владо

Качих един примерен бас,но само до половината.Останалата половина само поддържам темпото.И други басисти да се включват.

Гео,готино е,но парчето не е блус или ако е блус то е разширен и не е стандартното I-IV-V,тъй че в началото тоя бас малко ми се бие с хармонията.Бях атачнал и един Уърд документ с хармонията на Носталгията към бекинга.Също така съвсем набързо записах и пуснах в Г-Мейла "Заготовка 4".И не на последно място поздравления :):) за невероятното свирене на Росен,Пътния Бегач(много Вай-ско ;) с Налбантов сте конкуренция),Ачо(яки китари и сола),БасБъз и естествено Гео.Продължавайте в същия дух,страшно ме изкефиха всичките неща!

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК Владо,видях го.Ще коригирам нещата и ще го пусна пак.Просто го правих надве-натри повече заради фигурата и заради това да се включат и други басисти. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха така! :) Давайте да понахвърляме идейки, да ги поразработим, да изберем вариантите и албума е готов :violin: :guitar: ;):);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.