Jump to content
Българският форум за музиканти

ВИДЕО-Бързо Смесване в Cubase 4


Recommended Posts

Мите, ае моля ти се.. освен на мен и на много хоро тук ще помогнеш, да снимки на Спектръм-а как трябва да изглежда микса след барабаните горо-доло и още една след като му се залепи баса. Аз се ги преебавам там, стават ми много басови работите и се отказвам да се занимавам, може би защото стоя прекалено близко до колоните... Аа има и друг вариант, да вкарам една mp3-ка готова смесена и да я скивам анализа :thumbs_up: и да те питам още нещо знаеш ли как стерео трак може да се редактира първо левия канал после десния.

Редактирано от yellow nEuphoria
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем ще направя снимки :thumbs_up:

А ако искаш си пусни мп3ки с бас, бес бас и ще ти кажа къде е проблема:)

Също кажи на какви смесваш :virtuoz: Какви колонки или слушалки.

За стерео трака. Трябва да помисля.

Какво точно искаш да правиш?

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което качих, днес го скивах в папката на cakewalk-а ми и ми хареса и си викам дай да го рендна. Погледнах ти видеото, по точно скалата на спектъра и опитах да го направя и мойто така. Ако си навитак импровизирай с една яка соло китара отгоре, може да стане добро.

http://media.putfile.com/Ballad-demo-Cakewalk

 

А за стерео трака имам един Микрофон Моделер на Антарес и добива по-реален звук като го сложиш, но го прави в моно и се губи стереото. там има добри симулаций на най-известните микрофони.

Редактирано от yellow nEuphoria
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За миди трак с готови звуци няма нужда да се мъчиш! :) Пробвай с някой жив инструмент.

 

Това демо го знам още от 98 година...:)

За сола, да не стане работата на Гари Мур :mellow::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то не беше с готови, ползвал съм Ezdrumer.. Broomstick и други глупости.

Звучи добре!!! :mellow:

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я дай една снимка на Спектъра на Voxengo. Само със перфектно смесена бас китара и още една с каса. :thumbs_up: Искам да тествам едни работи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.