Jump to content
Българският форум за музиканти

авторско парче на група Flies In The Head


Recommended Posts

  • Отговори 35
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

хмм...абе за 'кахър' ае евентуално може въпреки че аз не чувам...ама 'асансьор' хич го неа...бе бали го...я секи си каже квот чува имам чувството че ше стане интересно :metalist:

Редактирано от Ohial Ixela
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз мислех, с извинение, че е " 3 катъра, 3 катъра, 3 катъра (още няколко пъти се повтаря) серат на къра"... :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е моя песен!

Записана е от мен(китара и вокал) и брат ми (Бас Китара и MIDI drums) :metalist:

записа е от 2001 , а mixa от 2002г.

Не знам как е стигнала до вас !!!

:think:

всъщност , бях я качвал на Про Рок и на Metalfist на сайтовете.

http://www.garageband.com/artist/fliesinthehead

ей тука има и 2 песни на бандата ми от 1996г :metalist:

ей тука е и текста

текста на 3 Катъра

 

P.S.

Ако модераторите четат тази тема ,Моля да я преместят в Авторска музика!

Редактирано от BlackCorsair
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако модераторите четат тази тема ,Моля да я преместят в Авторска музика!

аха ,четат!

не спят :metalist::metalist:

Благодаря !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е рулираш брато да знаеш че съм ти много голям фен вече

бтв с един приятел (рапър - да поясня) вчера я слушахме аз 25-26 той 30 и няколко пъти :)

и той ти е голям фен вече и даже питаше дали няма още песни на групата ви ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

плюс тва чупенето на чаши в края на песента според мен идеално си се връзва със 'седят на бара' :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е сега го чух като хората,сиреч по силно...де го чух тоз асансьор и аз незнам :headbang:

Инъче е метал яко :metalist:

 

ти си бил убавец бе Корсарев :virtuoz:

 

дай още нещо да покуфеем така,голям метал

Редактирано от jFog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това отдавна го бях изнамерил в Mp3.com . Кърти :godbless: . Целия Greatest sHITS рулира :green:

ееех mp3.com добър сайт беше,ама и той си мина по реда :P

Greatest sHits на F.I.T.H. навремето(1996-1997)беше един от малкото crossover албуми за БГ и беше добре приет от Феновете тогава!

Жан Виденовата криза ,оба4е,ни разби тогава тотално и целия проект Flies In The Head се срина :wall:

Сега аз и брат ми мислим да възродим някои от старите ИДИОТИИ, които правехме тогава,но всяко нещо с времето си ... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На F.I.T.H имам и Fight To Be Free, която кефи :cheers: и наистина по това време БГ рап метъл не бях слушал. Интересно, на морето на Union Fest-а срещнах някакъв тип от Димитровград, дето като споменах FITH май каза, че брат му свирил в групата..пък не беше ти :green:

Редактирано от sw1tched
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На F.I.T.H имам и Fight To Be Free, която кефи :cheers: и наистина по това време БГ рап метъл не бях слушал. Интересно, на морето на Union Fest-а срещнах някакъв тип от Димитровград, дето като споменах FITH май каза, че брат му свирил в групата..пък не беше ти  :green:

не знам кой си срещнал и какво си разбрал, но Flies In The Head e Мой Проект и от всички хора които са били в групата , само аз имам Брат ,двама имат сестри,или са сами.Единия от Раперите Y.C.F. има по-голям Брат,който отдавна е женен, а и се съмнявал Айфела да ходи по такива места вече :cheers:

Така че, не се съмнявай в мен :cheers:

Във Форума има хора,които ме познават от времето,когато се занимaвах само с Flies In The Head,така че ,думите ми могат да бъдат потвърдени!

Редактирано от BlackCorsair
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.