Jump to content
Българският форум за музиканти

Вече и БГ пазар : Roland Gw-8e Music Workstation


Re-Ra

Recommended Posts

Най новия синт на Роланд вече е БГ пазарите :

 

 

http://www.visiarts.net/catalog/popup_image.php?pID=4192

 

Та да дойдем на вапроса ми.....

Стружа ли си да се купи синта, и дали има флопи? Ако някои има инфо нека го сподели :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо нека знаем цената в БГ и тогава ще те съветваме.За ориентир в Thomann е 699 евра.Няма флопи,но можеш да вкараш флашка.И на всичкото отгоре свири MP3 от нея...Но в този ценови клас бих ти препоръчал да се насочиш към YAMAHA PSR-S550.

Редактирано от soundcraft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цената в БГ е около 1500лв....

а дали тоя синт може да се сравни с па 50????

щото и па 50 струва толкова ако някои знае да сподели.... :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ понеже ти повече ги разбираш... ще ми кажеш ли, тоя PA2x pro по-добър ли е от Tyros 2(3) От Tyros 2, аз лично мисля, че е по-добър, защото слушах разни саунд демота и единственото което ми хареса бяха саксофоните и акордиона. Пък Pa2x си прави почти всичко на ниво. Сега за Tyros 3 не знам, затова те питам. :greenball:

 

Не желая да правя нова тема, затова в тази

Редактирано от yellow nEuphoria
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ понеже ти повече ги разбираш... ще ми кажеш ли, тоя PA2x pro по-добър ли е от Tyros 2(3) От Tyros 2, аз лично мисля, че е по-добър, защото слушах разни саунд демота и единственото което ми хареса бяха саксофоните и акордиона. Пък Pa2x си прави почти всичко на ниво. Сега за Tyros 3 не знам, затова те питам. :rolleyes:

 

Не желая да правя нова тема, затова в тази

За съжаление нямам конкретни наблюдения за PA 2x,но съдейки по разликата в цената и спецификациите на двата модела,както и по ревютата за тях,би трябвало YAMAHA TYROS 3 да е по-добрият.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги кажете нещо и за Yamaha PSR s550 срещо Roland EXR 5s моля!

 

Няма какво толкова да се каже,просто Ямахата е класи отгоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.