Jump to content
Българският форум за музиканти

ПОМОЩ ЗА НОТИ


turles

Recommended Posts

Здравейте. Любител на класическа китара съм, но за съжаление не знам ноти, а свиря по таблатури. Много искам да се науча да свиря една конкретна песен, но единственото което успях да намеря за нея, при това с хиляди мъки, бяха нотите за песента. Въпросът ми е, има ли някой, който би се съгласил да "преведе" нотите (4 страници) в таблатура. Сигурно звучи повече от нагло, просто наистина много ми харесва тази песен. Ще се радвам някой да се съгласи, ако има такъв човек, да ми пише на лс. Ето и линк към нея

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих могъл, ако имам време тия дни, но не виждам смисъл от цялата работа. Не можеш да си представиш колко по - добър ще станеш, ако научиш нотите по грифа, а това УВЕРЯВАМ те не е чак толкова трудно. Ще видя дали ще имам време, иначе не ми е проблем да ги направя на таблатура - примерно на Guitar Pro.

Дай някакъв мейл или ми прати нотите направо на моя - vasil_hogle@yahoo.com Пак повтарям - няма да стане много скоро защото мога да се заема най - рано другия Вторник или Сряда. Поздрави!

Редактирано от Vasil Pavlov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Любител на класическа китара съм, но за съжаление не знам ноти, а свиря по таблатури. Много искам да се науча да свиря една конкретна песен, но единственото което успях да намеря за нея, при това с хиляди мъки, бяха нотите за песента. Въпросът ми е, има ли някой, който би се съгласил да "преведе" нотите (4 страници) в таблатура. Сигурно звучи повече от нагло, просто наистина много ми харесва тази песен. Ще се радвам някой да се съгласи, ако има такъв човек, да ми пише на лс. Ето и линк към нея

много е красива,но ако няма кой да ти помогне или научаваш нотите и даваш сам или си използваш слуха.Аз сега лека колека почвам да избягвам табове и да си ползвам слуха.мисля че не е най трудната песен на света че да неможеш да я хванеш по слух дори донякъде.успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.