Jump to content
Българският форум за музиканти

Me Myself & I


Bo Yan

Recommended Posts

Не съм от най-активните юзъри, но все на някого може да съм направил впечатление.

 

понеже ме мързи :greenball: ще ползвам "формата"

 

1. Bo Yan

2. 24

3. НБУ поп-китара

4. Китара

5. без коментар

6. без коментар

7. (1)Магистратура в НБУ, специалност поп-китара. Въпреки, че имах успех 5.62 за бакалавърска степен и два пъти повече кредити от необходимото (!!!!!) не ми дадоха стипендия, а аз реших че има и по-важни неща които да струват 1500 лева на учебна година. (2) Магистратура "компютътърни системи в музиката" в софийския. Записах се и след това бях натоварен с много работа и кракът ми не е стъпил там...

8. За съжаление нямам време за нищо странично. Иначе обичам да пътувам и да чета.

9. за повече инфо заповядайте на моята страница

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм от най-активните юзъри, но все на някого може да съм направил впечатление.

Само пропусна да споменеш, че всички тук са метъли, а ти си над тях. Също така пропусна да споменеш, че "ти се пише" на латиница. :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Итсе, знам че винаги ще има някой като теб, който да го каже. :greenball:

 

поздрави

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

go!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бояне,

аве сайта ти е направен супер яко!!!

Ама тия групички 3 1/2, Джендема и разни там хиподилски пиянски истории мноу ме раздразниха, а изглеждаш добро момче!

Дай нещо свястно да чуем, че тия алкохолни делириуми и на баба ти луната и кви ли не простотии вече, сини талисмани, СеДеСараски караконжули, ми излизат на пъпа!

Нещо твое дай, ако обичаш... другото е бул шит!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивайло,

 

благодаря ти за хубавите думи.

на сайта има и мои неща, които явно не си чул. Намери ги и ще се радвам да споделиш какво мислиш за тях.

 

за три и половина и джендема явно не си добре информиран. Не искам нито да те обиждам като ти казвам това, нито да да те насърчавам да се осведомиш за тях. На мен , освен че свиря с тях, са ми най-любимите български групи. Въпрос на вкус. Никой не може да ми се сърди за това, и аз на никой не се сърдя ако не ги харесва. Ако искаш чуй "Скалата", на "3 и 1/2". То не е пиянско и макар да е записано на живо и с кофти баланс и певеца е забравил малко текста,... е много въздействащо, .. поне за мен.

В момента обмислям какво още да кача като музика на сайта.

Най-вероятно ще ти харесат повече нещата с групата ми, "Змей" или соловите ми инструментални неща.

 

 

Още веднъж - благодаря за хубавите думи!

 

Боян

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Де да знам бе човек...

Тва "Скалата" си ми звучи като побългарено реге. Не съ кефа...

 

Давай твойте авторски неща, те може и да са яки!

Ей ги на... а, що само две?! Едното даже е ремикс на другото?!

... хммм

 

Много е релакс, отпуска... дано само някой да не се провикне: "Налей ми руска водка" или "Русалка пляскам по дупето в лагунката" и тем подобни тъпни!

 

Наистина тва Утро над "Каменен бряг" е единственото яко парче.

Но ми е малко скучничко... Давай други!

Редактирано от adXok
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей ... то мина време оттогава, но концерта на ЗМЕЙ в Backstage беше много як. Кажи откъде мога да чуя неща ... демота, наживо ... въобще нещо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти , много е ценно че във форума да има толкова добри "жичкаджий" :bravo: като тебе. Няколко пъти съм имал възможност да те гледам на живо и винаги разбирах колко напред си пред всички дрънкащи , особенно пред тези , които се имат за големи професионалисти и виртуози. Хайде на здраве :lol: , пък свиренето ти си го можеш !!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Delian & DeathZone,

 

много ви благодаря за хубавите думи, ще се радвам да се запознаем и да поджемим и полафим.

 

Трябва да ви призная, че съм приятно изненадан да чета хубави неща за мен. Не защото ми е ниско самочувствието (едва ли е съвсем ниско), а по-скоро защото като че ли отношението е пренебрежително, тъй като правя прекалено много неща с музика, някои от които твърде непопулярни.

 

Още веднъж, мерси :bravo: особено DeathZone ме размаза от кеф...

еми кво - приятно е човек да види че го харесват, нали? :lol:

 

 

Delian,

 

мерси за концерта в Бекстейдж... беше отвратително, но понеже мислехме че ще е последен вкарахме кинти и даже го записахме хубаво, на писти... да го слушаме и да се сдухваме...

 

благодаря,че питаш.

цяло лято в свободното си време (твърде малко за съжаление) се занимавам с албума на Змей. Не е дозаписан.

ако дай Боже го завършим, ще се чуе.

албума е над 20 песни и е доста разнообразен.има всичко. ВСИЧКО :bravo: даже си мисля, че това е доста опасно , но "Змей" виждаме нещата така.

 

 

междувременно, на 21 септември си идва Росен (барабани) от УСА , тоест от 22 септември сме потенциялна заплаха за всички места с жива музика - ще има много участия, ... както ние си го правим - по нашия начин...

 

изпозаписали сме 1000 демота, но ме е страх да ги качвам на сайта, защото ако албумът бъде завършен, мп3-ките ще пречат да се продава диска, а той е лично мое финансово начинание и не ми е до смях много- много...

 

от друга страна нямам търпение да споделя нещата ,които правим със Змей преди да е излязъл албума...

 

 

ще видим...

 

 

 

Cheers!

 

 

:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лесно да бъде впечатлен критик номер едно на форума, трябва много старание и талант явно...

А и не е необходимо...

 

Различни хора - различни идеали!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.