Jump to content
Българският форум за музиканти

каде свирите?


SlipFly

Recommended Posts

Обърни се към Любо от коматево...И без това щеш не щеш ще минеш през него (стига да не се правиш на камикадзе със собствено озвучаване...)... Иначе Гепи, Петното, Мармалад, Пъзела (стария Сакс). Зависи какъв стил свирите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 85
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

А можеш ли да ми дадеш информация къде се намират тези клубове,понеже съм от Пазарджик и скоро ще хода до Пловдив да вида какк е там хавата.Тоя Любо от коматево озвучител ли е? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахам, озвучител (и държи репетационна).

"Гепи" се намира на джумаята (стълбите, водещи към сахат тепе, демек като идваш от пощата към джумаята точно преди статуята на Филип Македонски вляво), Петното се намира близо до съдебната палата (с питане и до Цариград се стига :cheers: ), а Пъзела и Мармалад са в една от пресечките на долната част на главната, от страната на централни хали. Бе знаят ги хората, г/д те ориентирам само, ще попиташ някой и ще ти ги покаже точно. Майните сме разбрани (уж) ;)

Не знам колко добре си с ориентацията в Пловдив, за да ти обясня по-подробно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

апак сега Неделев ще мести и апаратурата кам конюшните и дам сащо ще се свири тьиче вав Плд места бол стига да имаш желание се ще забиете някаде :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми зависи.

В Пъзела се съмнявам - 100лв наем за заведението и отделно озвучаване (170лв. при Любо, но звукът е хубав. Барабаните от него) :godbless: Някъв зверски вход трябва да сложите...

В Гепи не е изключено...

Най-добре е да се коалирате с някоя тукашна група за един съвместен концерт. Ние поне в такива случаи заделяме пари от входа и за пътните на гостуващата група, така че няма проблеми. Ако се съберат 150-на души парите се избиват, а това не е нещо непостижимо определено.

Бе като гледам какво свирите, Гепи е най-добрия вариант.

Тука имаме една група, която може би ще е навита за съвместен концерт, хеви свирят и ще съберете хора :guitar: Може да се опитам да ви свържа, ако искаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

eXILE ще ти бъда изключително благодарен ако можеш да ни свържеш с тази група! :bravo::bravo::bravo:

Редактирано от maegril
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми зависи.

В Пъзела се съмнявам - 100лв наем за заведението и отделно озвучаване (170лв. при Любо, но звукът е хубав. Барабаните от него) :bravo: Някъв зверски вход трябва да сложите...

В Гепи не е изключено...

Най-добре е да се коалирате с някоя тукашна група за един съвместен концерт. Ние поне в такива случаи заделяме пари от входа и за пътните на гостуващата група, така че няма проблеми. Ако се съберат 150-на души парите се избиват, а това не е нещо непостижимо определено.

Бе като гледам какво свирите, Гепи е най-добрия вариант.

Тука имаме една група, която може би ще е навита за съвместен концерт, хеви свирят и ще съберете хора :guitar: Може да се опитам да ви свържа, ако искаш.

Поправи ме,ако греша,но - ПРИ ВАС ГРУПИТЕ ПЛАЩАТ НАЕМ НА ЗАВЕДЕНИЕТО,ЗА ДА СВИРЯТ ТАМ?! :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди в САКС-а беше така... тоест, не точно.

 

Беше безплатно... но кораджийската сцена по едно време взе да се изгъзарява и плащаше на шефа по 50 кинта, за да им запазват съботните и неделните дати... после 100... и после това стана традиция :-)

 

Но положението в ПЪЗЕЛА ще е по-различно, 100 лева наем ще има СЛЕД като заведението се сдобие със собствена техника (и барабани!), така че това ще е зона, която няма да бъде барната от Любо :bravo: Поне такива са плановете на Ванката, дано ги осъществи... но едва ли нещо ще го спре, защото има финанси.

 

Гепи рулз :bravo: Ебаси якия клуб, честно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иска ми се да дойда до Пловдив да го видя тоя клуб :bravo: Можете ли да ми кажете скоро дали някоя здрава банда ще свири там и от колко часа та да доида да се изкефа кат хората? :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имат и авторска.

Честно казано в нашия град общо взето кавърите са на почит.

Niilo, той Тарев хубаво я мисли тая работа и дано стане, ама с тея цени, дето ги е надул :think: Деазнам, не, че в Гепи е по-евтино, ма все пак...

А и саунда ми е чудно как ще е :wall: Ще поживеем, ще видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да ти кажа как ще е - шит :) Особено както ни разглези Любо с тая техника и звук... за разлика от "Гепи", Пъзела изобщо не става според мен за концерти... акустиката му определено е бая съки, сцената не е на достатъчно добро място, даже не бих казал, че като се качиш на нея, се чувстваш он стейдж :)

 

... ама каквото е - такова!

 

Лично на мен Гепи ми допада адски много... не знам дали някой друг от тук е посещавал концерти там, но мястото си е адски готино и е перфектно за концерти... е, не става за дет метъл, де... както и се уверихме като гостуваха едни варненски касапи :)

 

А кросфайър имат и авторски, при това готини, просто казвам какво що-годе да се очаква :-) Едно е сигурно, че шоу ще има... свириха преди 2 седмици и това беше сигурно единствения метъл концерт, който бих нарекъл не просто концерт, а лайв шоу... абе евала на пичовете, заслужават да бъдат видяни :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.