Jump to content
Българският форум за музиканти

Аз


Recommended Posts

Здравейте на всички!

 

Реших и аз да напиша едно "самопредставяне", щото мина вече достатъчно време, от как се подвизавам из тоя форум. :girl_witch:

 

1) Slide - не знам от къде ми дойде... иначе се казвам Момчил...

2) Роден съм на 6 април 1989, което ме прави.... 19 годишен, към днешна дата.

3) За момента съм със сред образование. По порефесионална квалификация съм "монтажник на енергийни съоражения и газови-топло-инсталации. Више не можах да запиша тая година...

4) Пробвам се да посвирвам на китарка...

5) Рок, основно - хард, софт, глем. Послушвам и доста блус, както и тежичко (хеви, траш, грайнд), като ме удари...

6) Прекалено много са за да ги изброявам... В началото бяха Rainbow.

7) Май доста проекти имам, които не съм реализирал... Учих се едно време да свиря на барабани - не ми се получи. Пробвах се и на бас, май по-скоро само като идея... В професионала сфера се пробвах като складов работник, автобояджия и разбира се - газов техник, монтажник... Май нищо не се получи като хората, в крайна сметка... :D

8) Интереси бол... Компютри, програмиране, коли, машнистроене, дървообработка... от много неща по малко.

9) За мен... Както вече казах - казвам се Момчил. От Разград съм (едно китно градче...). В момента попринцип се водя, че живея във Варна, ама ако питат мен - хич не съм там. :D Предполагам, че след като съм на 19 съм от новото поколение, безперспективни търтеи, ама не знам, времето ще си покаже. Планове и идеи имам, и то големи, въпроса е може ли човек да получи шанс и да реализира нещо...

Иначе пък конкретно за музиката - Започнах да заглеждам китарата, когато бях май 12-13 години. (Един стар Орфей на баща ми - може би над 20 годишен.) На уроци никога не съм ходил... То за това ми е и такова нивото де... Първата, песен, която научих (от части) беше, разбира се, клише - Nothing Else Matters - показа ми я сестра ми, която по него време ходеше на уроци по китара доста сериозно. След това интернета, уроците, видео-такивата, таблатури, малко (много) ноти... Почти не съм свири колективно с други музиканти, а и съм решил и за напред да е така. Имаше една две световно известни квартални пародии на музикални формации и тва е май.

Иначе във форума не знам от колко време се подвизавам. Тая ми регистрация е от началото на 08'. Преди тва имах още две или три, на които дори и не мога да се сетя никовете им. Знам само, че или все си забравях паролата (съвсем типично за мен) или имах проблеми с достъпа до форума, поради незнайни причини...

 

Ами, тва е май, което се сещам, пък и стига съм се отплесвал.

 

Поздрави на всички! :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.