Jump to content
Българският форум за музиканти

Колебая се между две китари


NaSeTo69

Recommended Posts

Ако знаите нещо на горе долу на същата цена пишете китарата изкам да е сред сола и такива работи но мисля да зимам Ибанеза повече ме кефи на външен вид

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 33
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

...аз лично свиря на Ибанци защото ми харесват като звук...тремола...седем струни...вид...и т.н. ...но фендер стратокастер и техните успешни копия винаги са ми били по-удобни...за нищо на света не бих свирил на страт защото не отговаря на изискванията ми...при все това го намирам за най-удобната китара...ако за удобство си говорим де...иначе РГ-тата които са много сходни с ЖЕМ-овете на ВАЙ се достатъчно удобно направени че да се свиква с тях...и като веднъж им свикнеш и се адаптираш...после ще ти е трудно да ползваш други модели...поне при мен се получи така...обаче на Ибанез са важни тремолото...адаптерите...специфичното звучене...и т.н. а удобството минава на по-заден план...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изкам да попитам и още нещо вижте http://www.thomann.de/ie/ibanez_jem555wh.htm малко по надолу пише китара + улсивател +.......... и така нататак искам да попитам дали улсивателя в комплекта и другите неща са хубави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...оттук се вижда че усилвателят я скапан а куфарът не е оригинален Ибанез кейс(Ибанците трудно се сместват в други кейсове)...според МЕН не си струва...ама ти си преценяваш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.