Jump to content
Българският форум за музиканти

Faces / Sofia


Recommended Posts

Парчето е записвано преди няколко месеца в "Pacific studio"/това е на Жельо-EX P.I.F студиото, намира се където беше бившата "Жълта Музика".Надявам се скоро да запишем още парчета.... :angry: и благодаря за отзивите <_< А какво ще кажете за звука :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 30
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

я дай директен линк, че не мога да се оправя :unsure:

Значи директен линк май немога да ти поствам <_< ама като влезеш в АВТОРСКА МУЗИКА има една тема там от важните...втората е мисля казва се МЯСТО ЗА АВТОРСКА МУЗИКА от AXE и така де там влизаш и всичко е обяснено ама яката....щом даже аз го разбрах :angry: Айде ще се радвам да го чуеш парчето ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами... що така тясно звучи, само при мен ли е така? Всичко някакси в центъра набива!

А иначе е тип Helmet, Pearl Jam, Silverchair... не чух нищо ново. Дано да не се обиждаш, може пък и това да сте целили, де да знам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе коко,знаеш ли коя съм аз? :rolleyes:

още съм в бургас,митака ми каза за тая страница ама немога да си сваля песента щото съм много боса в тия работи,я ми обясни подробно че ми се иска да я чуя..

ти кво правиш,написа ли някоя друга лирика като в твои стил,аре дерзай,няма само митака да ги пише..тъкмо ще има разнообразие :idea:

поздрави на Лили.

и все пак аз съм Ники,ако слу4аино не си се сетил:cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я пак ми обясни, ама като на идиот. Писал си, че е в gmail ама там си е поща. :cheers:

значи като влезеш в авторска музика отиваш на втората тема МЯСТО ЗА АВТОРСКА МУЗИКА !!!!!!!!!!!!!!!!Там е обяснено....оффф а бе пишеш www.gmail.com после user name muzikant.org и паролата е mymusic после като влезеш виждаш парчето Ti_Li_Si tupoto kopele кликаш на него и излиза едно чудо гледаш къде пише download кликаш отгоре и готово :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сетихме се коя си и без да споменаваш директно :P

айде, че почна семестъра ;)

кво ми се правиш бре пешо? :cheers:

и аз те знам кои си.

няма пък да доида за тъпия семестър,гаден университет :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сетихме се коя си и без да споменаваш директно :rolleyes:

айде, че почна семестъра :cheers:

какво правиш сега бре?върви ли хавата?ти няма ли да завършваш всъщност? :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко е наред, като изключим факта, че още не мога да се науча да свиря на китара ;)

 

и затова записах да уча тонрежисура :P

и ще завърша догодина чааааааааааааааааак ;)

 

но пък сигурно ще посвирим с новата ми банда на откриването на годината. ще изпуснеш купона :rolleyes::cheers::P

 

 

 

 

кольо няма нищо против да си лафим в темата му, май............ :think:

Редактирано от kitaratapesho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.