Jump to content
Българският форум за музиканти

Искам да си купя ел.цигулка в Пловдив


Recommended Posts

Искам да си купя ел.цигулка на старо,но от Пловдив.Ако някой си е сменил своята и си продава предишната,може да ми се обади.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да си купя ел.цигулка на старо,но от Пловдив.Ако някой си е сменил своята и си продава предишната,може да ми се обади.

 

 

Едва ли има някой с електрическа циг.

можеш да потърсиш в някой музикален магазин в плд.

не мога да ти кажа точно къде, защото съм от сф.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да си купя ел.цигулка на старо,но от Пловдив.Ако някой си е сменил своята и си продава предишната,може да ми се обади.

 

Може да провериш в муз.магазин на Радослав и Иво до Понеделник пазара на площадчето под стариа град.Мисля че там съм виждал няколко ел цигулки.Съветвам те най честно да не купуваш Stag модела с " S" образна форма на корпуса. Не стабилни са и се усукват под натиска на струните.В четвъртак имам работа в онзи магазин и след обед около 5,30 схте съм там така че ако искаш ела и ти да ги огледаме заедно и да видим коя става коя не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Електрически цигулки в Пловдив има, но не са на старо. Във филхармонията магазина, в xxxx има една Fender-ска. Също има един магазин зад Новотела (не Бозов), но не мога да го обясня точно, защото не помня как се казваше улицата. След дългия магазин за мебели, вляво и после първата пресечка вдясно. Има там стока, още не съм успял да го разгледам този магазин, защото беше затворен като ходих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В никакъв случай ама в НИКАКЪВ не препоръчвам Стаг особено онзи модел във форма на "S" Големи боклуци са като конструкция.Поне три такива са идвали при мен за поправки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

здрасти, последно имаше електрически цигулки на старо в магазина на "Иван Вазаов", т.н. "при пръча". ако не знаеш къде е- срешу у-ще"Стоян Загорчинов"- малката лиляна. Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продавам ел. цигулка STAGG,от Кърджали съм,но няма проблем да я видиш в Пловдив.Цената е 400 лв.Разгледай я тук-http://www.dalavera.com/23/posts/22/35967/47891.html

Skype ми е VASKO_VIDEO,а телефоните са в обявата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Искам да си купя ел.цигулка на старо,но от Пловдив.Ако някой си е сменил своята и си продава предишната,може да ми се обади.

 

 

 

ако все още търсиш ел.цигулка-обади ми се 0896100861

а ако ти е по удобно пиши ми

 

скайпа ми е igp_77

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.