Jump to content
Българският форум за музиканти

Stagg 10 Ga Uk


werk

Recommended Posts

Искам да питам дали някой случайно знае дали този усилвател става г/д.Трябва да ми за вкъщи и не търся нещо много много качествено ,а видях че цената му е 85лв. нов и се учудих защо е толкова ниска.. :)

http://www.guitar.co.uk/amplifiers/electric/1686-stagg_10_ga_uk_electric_guitar_amplifier

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Високата цена не винаги е показател за качество, но ниската е. Сам си прави изводите

Редактирано от sasoh
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една позната има такова. Не става за нищо. За тези пари по-добре един вокс амплуг, ако ще да свириш вкъщи само. А ако държиш на малко кубенце - отдели малко повече лъвчета за някое фендърче да речем, или малък маршал, роланд имат готини (макар да не знам цената им), ей такива. Но специално това - нИдей.

 

Разглеждай и купувам/продавам раздела, за нещо втора ръка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам правя го постоянно.Сега пича дето продава Marshall15CD ми го е запазил и скоро ще го взимам.По-добра идея от Стага нали :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

приятел зарежи този СТАГ по-добре събери някой друг лев и си вземи нещо малко по-качествено както каза горе колегата.Няма смисъл да си даваш парите за нещо евтино, за което да съжаляваш по-късно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е усилвател, на който мечтаеш да свириш.

Такива усилватели, без значение от марката са много компромисни решения.

Това е много евтино практиз ампче. Иначе Стаг не лоща марка, особено що се касае до бюджетни решения, но при толкова ниска цена не очаквай чудеса.

Моткат се из форума на старо 15-ватови Peavey Transtube(Rage, Bandit..), които не са лошо решение...

Някои си имат и реверб, пък драйв канала им е приличен за цената....

Но ако мислиш, че ще дадеш 100 лева и ще получиш перфектния звук - забрави!

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Peavey Transtube е отлично решение според мен...имал съм такова на времето и съм запазил хубави спомени за него...

Редактирано от preIbanez
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.