Jump to content
Българският форум за музиканти

Песен за душата ;)


ascendendo

Recommended Posts

Една песничка, която записах днес. Ще се радвам да я изслушате цялата. Тя е само 2:18 мин.

Драснете по някой коментар, защото за първи път качвам песничка в "музикант.орг".

 

You Are So Beautiful (Joe Cocker cover)

Митко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да кажа "браво!" :hysterical:

 

Много ми хареса тембърът ти-мек и приятен.

Имаше някои дребни неща,които ми направиха впечатление.Едното е преминаването глас-фалцет и изобщо ще е добре,според мен,да поработиш за по-плътен фалцет..Не искам да звуча даскалски или нещо подобно,ако е така-извини ме.

Другото,конкретно за тази песен,е че понякога "изяждаш" "Т"-то във фразата :"you are so beutiful, to me..".

Иначе като цяло много ми хареса изпълнението ти.Правиш хубава динамика,чрез която въздействаш-това е едно от най-важните неща,според мен.

 

Успехи! :girl_cray2:

 

Лили

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми само едно голямо БРАВО, скромно ЧУДЕСНО и искрено БЛАГОДАРЯ, душевно равновесие някак си постигнах!!! :thumbs_up:

Редактирано от bobze
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много ми хареса. тембарът ти и динамиката която вкарваш страшно си пасват с тая песен пожелавам ти само успехи :thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една песничка, която записах днес. Ще се радвам да я изслушате цялата. Тя е само 2:18 мин.

Драснете по някой коментар, защото за първи път качвам песничка в "музикант.орг".

Ми много хубаво е. Аз я чух още първия път (дори не само веднъж, а няколко пъти), но не я изкоментирах тогава. Много приятни неща чувам - и богата бленда, и доста експресивност в пеенето. И други работи чувам, по които може да се помисли, но като пуснеш повече песни, ще намеря начин да ги напиша. Изкефи ме парчето.

Иначе, две препоръки от мен (несвързани с пеенето):

Озаглавявай си темите конкретно. Като излезе темата на първа страница, какво според теб си представих, че има под заглавието "Песен за душата"? (А познай от три пъти :)).

Занапред създавай теми и в "Кавъри". Те не са специализиран форум и ще привлечеш по-разнообразни (и вероятно повече) посещения.

Айде, до скоро.

***

Да помогнем за една от кампаниите на muzikant.org: http://www.svetomir.org

Дарете чрез SMS с текст: DMS SVETOMIR

M-tel: 1571 Globul/Vivatel: 17777

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми! Много добра интерпретация продължавай в съшия дух ...леека критика също за "т" -то ти отправям на фразичката "то Ме" - няма как да не се подчертае там е същината на цялата работа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много за хубавите думи и за забележките. Истината е, че останових същите неща, които казахте, още след като се прибрах вкъщи и я изслушах извън студиото, но не мисля, че си струва да я презаписвам (имайки предвид, че е кавър). Тази песен я записах като подарък за наши семейни приятели и мисля, че тя вече изпълни своята задача. Ще внимавам и с озаглавяването на темите :blush:!

Радвам се, че я споделих с вас и се надявам да ви е донесла приятни усещания.

 

Още веднъж искрено ви благодаря за хубавите думи и препоръки, и ви желая всичко най - добро и задължително МНОГО ВДЪХНОВЕНИЕ!

Редактирано от ascendendo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Рядкост е в последно време да се чуе мъж с приятен глас. Няма да повтарям горните изказвания и затова само: много готино изпълнение, успокояващ тембър и очевидно добра техника, съдейки по спокойствието, вибратото и т.н.

 

Предполагам, че се занимаваш сериозно, така че... напред, напред! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.