Jump to content
Българският форум за музиканти

Dedomito и синтезатора


dedomito

Recommended Posts

Представям Ви една моя идея от последните дни . Сега мъча някаква китара да сложа , но...за сега е така .

Очаквам коментари и приемам всичко най-вече критика . :-)

Ако някой хвърли една китара от горе бих се радвал много .

 

http://media.putfile.com/dedomito-song-wave-master

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е, но мисля, че ако намалиш този хал ще стане по-добре.Ще чакам вариант с китарки. ;)

Добре е ,ама десния канал ми се вижда малко силен,т.е.,ако има и китара ще стане какфония. какъв е проблема с китарите?Ако искаш мога да се включа с едно соло самоделка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя щрайх направо заглушава всичко около себе си-трябва да се намали...трябва да вложиш малко ръчно старание и в ритъмсекцията-баса и барабаните звучат сякаш си пуснал ритъмбокса...и си върви до края на инструментала...иначе е красива идейката!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя щрайх направо заглушава всичко около себе си-трябва да се намали...трябва да вложиш малко ръчно старание и в ритъмсекцията-баса и барабаните звучат сякаш си пуснал ритъмбокса...и си върви до края на инструментала...иначе е красива идейката!

 

Наистина си прав , никога не сядам да си поиграя малко с барабаните , ползвам готовите в ЕЗ Дръмер . ЗА втори път се опитвам да правя някакъв бас / непозната за мен наука :-) / . Иначе че микса ми куца го знам , така и не мога да докарам свестен микс и това си е ... Уж слушам слушам пък не става както трябва . Миксирам на - Слушалки АКГ К55 , уредба Айва / от скъпите ,хаха / и Криейтив 5.1 колонки . Въртя , слушам , преправям и така . Дано да ми остане време тези дни да дооправя нещата в ритъма .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Липсва мелодията. Но може и така да остане като фоново парче. Щрайхът малко поомазва, понеже е твърде силен. Повторението от 0:22 до 0:25, което се среща и нататък, е твърде машинно. Би било по-ефектно, ако е с леко нарастваща динамика, вдигайки напрежението в очакване и след това освобождавайки го.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето един малко по-различен вариант на само на микса , понамалих туй-онуй .

http://media.putfile.com/dedomito-song-wav...ering-2-WaveLAB

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.