Jump to content
Българският форум за музиканти

За меркалий


Black Bird

Recommended Posts

  • Отговори 38
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз съм против лампите. :)

сигурно :П за тфа свириш с лампов карвин нали ?

:):P Само се набутах с тоя амп

ама ха лампи мампи :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а да :P

и забрайх ламповите АМТ-а :)

бтв видях тия дет са на Емо ся( от бургас )

мноо яки машинки ! :P

еми аз ся чакам други нови модели от амт...

да видим тоя път дали ше ме изкефат :) :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аe що сички са протиф Line 6? Не казвам че звучи кат лампи ама доста достойно са представя не може да се отрече. Вече доста китаристи свирят БЕЗ лампи. И кфо? Да не би да имат гаден саунд ?

Аз съм против лампите. :happy:

ставаме двама хихихихихх :):headbang::headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аe що сички са протиф Line 6? Не казвам че звучи кат лампи ама доста достойно са представя не може да се отрече. Вече доста китаристи свирят БЕЗ лампи. И кфо? Да не би да имат гаден саунд ?

Аз съм против лампите. :happy:

ставаме двама хихихихихх :):headbang::headbang:

pod xt жестокооооооооооооооооо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аe що сички са протиф Line 6? Не казвам че звучи кат лампи ама доста достойно са представя не може да се отрече. Вече доста китаристи свирят БЕЗ лампи. И кфо? Да не би да имат гаден саунд ?

Аз съм против лампите. :happy:

ставаме двама хихихихихх :):headbang::headbang:

pod xt жестокооооооооооооооооо

имам лампа и трнзистор и куп softwear ма line6 pod xt-to ме кърти мого яко /ЛИчНО МНЕНИЕ/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро, ако е рекъл оня, и аз ще мина на някакво POD.

Целият свят отдавна кърти с Line6, a аз не искам да се цепя, понеже съм космополитна личност и глобалист :)

Ама засега май паричките ще трябват за подкупи на висши военни чиновници и лекари. Не ми се влиза и това е.

POD-то най ще ме зарадва чак след като ме обявят за НГВС. :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аe що сички са протиф Line 6? Не казвам че звучи кат лампи ама доста достойно са представя не може да се отрече. Вече доста китаристи свирят БЕЗ лампи. И кфо? Да не би да имат гаден саунд ?

е па аз не сом против 6-та линия ве! нищо против нямам точно щото ми е безразлична ;-)

 

и против лампите съм, щото не стига, че греят, ми и много тежки амповете ... уж пълни с вакуум ламбетата, а колко тежко ...

 

мда, имат гаден саунд и ако искам и аз да имам такъв ще направя същото :-D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко от моя Line6 ....... по точно бившия ... за съжаление , ма не може хем гарга, хем рошава ;)

Яко Копанье у картофите .... кликай смело

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имах малко повече пари в сметката си :) ,6тях да подаря този ПОД 2.0 и floor bord-a!!И без това не ги ползвам!И както казах,отсега 6те подминавам тая марка(Line6),като малка гара!Някой от вас да е видял такава масирана реклама от други фирми които продават на професионални студиа и музиканти?...може и да гре6а,ама...

ПОНЕЖЕ ПО СВЕТА ИМА 100-ПЪТИ ПОВЕчЕ АМАТЬОРИ ОТКОЛКОТО ПРОФЕСИОНАЛНИ МУЗИКАНТИ,6-ТАТА ЛИНИЯ РЕКЛАМИРА ПРОДУКТИТЕ СИ СИГУРНО ПОВЕчЕ ОТ КОКА-КОЛА!Е,...за дома6ни условия стават!Но не и за друго!Пък и за парите си качеството им може би струва?! ;)

Извинявам се на "истинските" фенове на тая марка ;)

 

Е ,зная че имат и професионални продукти...,така че пак се извинявам! :) Сифурно са яки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко от моя Line6 ....... по точно бившия ... за съжаление , ма не може хем гарга, хем рошава ;)

Яко Копанье у картофите .... кликай смело

Човек, просто трепеш рибата на пасажи :D;):):D;):)

Звука е убиец, а за "копането" думи нямам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.