Jump to content
Българският форум за музиканти

Кои са боговете!


Recommended Posts

Така... Ето ма и мен, жив и здрав. Няма да ода в казармата и си търся занимания за свободното време, което ще имам и в следващата година, след като изпращя от сметки и чертежи! Музиката е голема благодат... особено за тия дето търсят да изразят "лудостта" си чрез нея.

 

Оня ден един съфорумец благ беше постнал някакъв линк към страница с някакви си 3 арзлики за откриване в две съвсем неразличаващи се по нищо картинки с пейзаж... И аз кво, фанах са на зарибявката! И умрях от ужас. Рекох си... Вероятно такъв ужас са изпитали и "децата" на Сатурн, когато ги е сграбчил да ги погълне... И излезе това парче:

 

1. Поесетете: www.gmail.com

2. Username: muzikant.org

3. Passowrd: mymusic

4. Намерете вляво (със зелено изписано) adXok и го накликайте!

5. Ще се появи моя "лейбъл" с 3 парченца в него

6. Новото (свързано с настоящия пост) съм го нарекъл: Saturn Devouring His Children (Сатурн поглъща децата си)

 

Приятно слушане и хвърлете по едно ухо и на другите две парченца: Gradushka и Spacetrip

 

Може да кажете и няколко думи в отговор! :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:happy:

 

Spacetrip ми допадна особенно....харесвам стила ти и според скромното ми мнение имаш собствен почерк!

А за Saturn Devouring His Children ....очаквам продължение :happy:

Редактирано от Misunderstood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напоня на динамичните моменти в екшъните и трилърите от 80-те , такава хава ми навяха :happy:

не за друго ми от време на време гледам A- TEAM по случйност и осъзнах приликата

Барабаните явно ти се отдават,но с една китара истинска може да направиш по убедителни ревзултати, ако ти е мерак де

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ Nalbantov,

 

Ми ша замеа да та послушам... щото ако продължавам така и срещу вас с tocata и DeathZone насреща ви да тичам пак няма да мога да ви стигна! :think:

Започвам ад събирам кинтки за нещо по-така... истинско! B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха, само дето аз не харесвам екшъни с преследвания на коли и прочее :metalist:

Да зема едно прог-транс парче от преди 2 и кусур години да ви пусна, ама да не речете тоя път, че е от някаква кибер-пънк теен комедия! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко!

И на мене ми напомня за 80тарски екшън... примерно преследване с коли

:bravo: :guitar:

А, стига ве... сеа кат гледам из нета. ма то найте ли кви зверски музиканти са прайли филмовата музика на екшъните през 80-те.

За култовата тема "Полицаят от Бевърли хилс", дето сега я възкреси един набор (естествено - швед). Благодаря за оценката. И на компютъра си благодаря де... и на оня съфорумец дето ма изплаши с тая закачка :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък някакви си разбирачи ми викат, че вече доста съм се увлякъл по Planet X. Ха-ха-ха, разбирачи... Викам им аз: Не бе, екшънско мюзикълче си е!

А те не, та не. Прогресив луд било!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък някакви си разбирачи ми викат, че вече доста съм се увлякъл по Planet X. Ха-ха-ха, разбирачи... Викам им аз: Не бе, екшънско мюзикълче си е!

А те не, та не. Прогресив луд било!

хехеххехххехехехехехехехеее :happy::happy::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.