Jump to content
Българският форум за музиканти

Каскадьори с нов албум


Recommended Posts

Синко ти поне като не си самоук барабанист...сам ли си се учил да пишеш?Защото някакси ме връщаш в 3 клас. Добре ,че не пишеш текстовете ,че щеше да има изцепки от рода "Не омираи щом си жифф". Музиката си е рок...то там нищо ново не може да се изсвири колкото и да си повтаряте ,че тази музика е жива...ще сте прави,но това не е живот това са предсмъртни гърчове.

Поздравявам ви,че сте издали цели два албума това в БГ си е подвиг, но нека не се забравяме все пак Южен Парк не е Хайд Парк. :)

 

П.с- Не обичам да се заяждам ама някой като почне да ми се прави на спасител на БГ-рока просто не се сдържам. Няма такова нещо у нас...понятието БГ-рок е размито...фуцк ит вече не ми се занимава. Не претендирам,че правя "по-добра" музика от вас момчета, но нека не се отплесваме...с рок музика не се изкарват пари освен ако не свириш по мото-събори...ако пък искаш правиш оригинална и интересна за теб музика хич не си и помисляй,че можеш да спечелиш нещо освен удоволствието от това да правиш музика.

Редактирано от Paliev The Butcher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 40
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Bonzo, може би и аз бих реагирал така на твое място. Хубавото в случая е, че думите ми са покрити с доста опит. Още по-хубавото е, че вие сте млади, и ако продължавате да копате здраво и да попивате градивната критика, бая ще дръпнете. Както каза някой, два албума в БГ си е за респект.

 

Ето ти някои неща да чуеш :P

 

Between the arrows of light

The last morrow grows

The hand over the lantern

Дали е по-добро или не е .. въпрос и на вкус и на усещане.

чиирз!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Синко ти поне като не си самоук барабанист...сам ли си се учил да пишеш?

Съжалявам за неграмотното си писане ,но поради липса на време за губене пиша бързо и обикновено не проверявам преди да постна нещо и се получават грешки(човешки).Плюс това от скоро пиша на кирилица и ми е сложно :)

-minddwell

The last morrow grows ми хареса най-много ,но и другите неща ми се понравиха.Стилът като цяло не ми много много понася,но съм готов да се отварям на нови стилове музика ,защото като умре дядо ози ще сме принудени да слушаме и друга музика освен класически хард рок :)

Кажи от къде може да си закупя албума ви,с удоволствие ще излушам цялата ви продукция. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Напомням че всеки четвъртък можете да чуете каскадите на групата в рок бар Фенс.Този четвъртък 13.10 ще имате възможността да ни слушате цяла вечер,поради отсъствието на Васил Георгиев(Кръпката).Ако се осмелите да посетите рок бара ще се насладите и на неустаряващото пънк-гърло на Камен Дойчинов(Кацата).

На следващият ден можете да се насладите на същата комбинация в известното заведение "Toucan-Bluzz &Rock" ул. Г.С.Раковски112

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Синко ти поне като не си самоук барабанист...сам ли си се учил да пишеш?Защото някакси ме връщаш в 3 клас. Добре ,че не пишеш текстовете ,че щеше да има изцепки от рода "Не омираи щом си жифф". Музиката си е рок...то там нищо ново не може да се изсвири колкото и да си повтаряте ,че тази музика е жива...ще сте прави,но това не е живот това са предсмъртни гърчове.

Поздравявам ви,че сте издали цели два албума това в БГ си е подвиг, но нека не се забравяме все пак Южен Парк не е Хайд Парк. :)

 

П.с- Не обичам да се заяждам ама някой като почне да ми се прави на спасител на БГ-рока просто не се сдържам. Няма такова нещо у нас...понятието БГ-рок е размито...фуцк ит вече не ми се занимава. Не претендирам,че правя "по-добра" музика от вас момчета, но нека не се отплесваме...с рок музика не се изкарват пари освен ако не свириш по мото-събори...ако пък искаш правиш оригинална и интересна за теб музика хич не си и помисляй,че можеш да спечелиш нещо освен удоволствието от това да правиш музика.

:green: :):P:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
На 01.03.2005 г. бе пуснат в продажба новият албум на рок група Каскадьори, озаглавен "По пътя...". cover_main.gif

Албумът включва 13 изцяло авторски парчета и е продуциран от самата група. Дизайнът на обложката също е на групата, като с предпечатната подготовка се зае студио Deffecto.

 

На същата дата се състоя и промоцията му в препълнения столичен рокбар "Fans", като за изненада на феновете като гост певец бе поканен далеч небезизвестния Камен Дойчинов, по известен като Камен Кацата.

 

Албъмът може да бъде закупен във музикалните магазини в страната, както и в ОЧЗ в София...

 

 

 

Прослушай ТУК

Само да напомня за какво беше създадена тази тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ся ще ме убиете за това , което ще напиша ...

 

Преди няколко години група Каскадьори (заедно с Васко Кръпката) бяха в моя роден град (Провадия) . Аз (ама съвсем случайно) участвах в групата , с която свириха (непознатите никому Djakinz) . ПРОСТО ОСТАНАХ БЕЗ КОМЕНТАР ЗА "МАЙСТОРСКОТО" ИМ ИЗПЪЛНЕНИЕ НА ПЕСНИТЕ" .

 

-=сега едно обръщение=-

 

АВЕ ХОРА , НЕ ЗНАЕХ , ЧЕ НА ЕДНА ПЕСЕН МОГАТ ДА СЕ НАПРАВЯТ ТООООООЛКОВА МНООООООГО ГРЕШКИ !!! НЕ СЕ СЪРДЕТЕ , АМА ПО-ГОЛЯМ НЕПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ НЕ СЪМ ВИЖДАЛ !!! А ТУКА ДА ЧУКНЕМ ЛА МИНОР (Аm) , А , ТО БИЛО ДО (С) ... ЖАЛКО , НИЩО , ИМА ОЩЕ ВРЕМЕ ДО КРАЯ НА ПЕСЕНТА ...

 

Не искам да се заяждам , ама такива кът вас нимой прийът албум , копилуе ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее, на какво го направихте момчето бе. То иска да представи новия албум на групата си, вие се скъсахте да коментирате всичко що падне само не и албума!!! :P Льоши дица, дангаляци такиа (както казваше една моя бивша даскалка, да не се обиди някой, ей :D). Иначе албумчето си е на ниво, а колкото до изпълнението им отпреди няколко години, може и да е било непрофесионално, но е факт, че сега звучат много по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ся ще ме убиете за това , което ще напиша ...

 

Преди няколко години група Каскадьори (заедно с Васко Кръпката) бяха в моя роден град (Провадия) . Аз (ама съвсем случайно) участвах в групата , с която свириха (непознатите никому Djakinz) . ПРОСТО ОСТАНАХ БЕЗ КОМЕНТАР ЗА "МАЙСТОРСКОТО" ИМ ИЗПЪЛНЕНИЕ НА ПЕСНИТЕ" .

 

-=сега едно обръщение=-

 

    АВЕ ХОРА , НЕ ЗНАЕХ , ЧЕ НА ЕДНА ПЕСЕН МОГАТ ДА СЕ НАПРАВЯТ ТООООООЛКОВА МНООООООГО ГРЕШКИ !!! НЕ СЕ СЪРДЕТЕ , АМА ПО-ГОЛЯМ НЕПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ НЕ СЪМ ВИЖДАЛ !!!  А ТУКА ДА ЧУКНЕМ ЛА МИНОР (Аm)  , А , ТО БИЛО ДО (С) ... ЖАЛКО , НИЩО , ИМА ОЩЕ ВРЕМЕ ДО КРАЯ НА ПЕСЕНТА ...

 

Не искам да се заяждам , ама такива кът вас нимой прийът албум , копилуе ...

ти па как си извади изводи за албума им от един скапан лайф бе пич!?добре,да приемем че наистина са свирили зле,това не означава че и сега свирят зле,няколко години са много време за развитие на една група,особено в тяхната възраст:Pаз пък съм им чувал албума за разлика от тебе и мога да ти кажа че по мойто не чак толкова скромно мнение си има недостатъците,но има и мноо точни попадения,между другото ти колко албума си записал,ако не е тайна?и да не искаш да звучи като заяждане точно така звучи или като мърдане на въздуха,не знам кое от двете точно :D

Редактирано от Katsko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти па как си извади изводи за албума им от един скапан лайф бе пич!?добре,да приемем че наистина са свирили зле,това не означава че и сега свирят зле,няколко години са много време за развитие на една група,особено в тяхната възраст;)аз пък съм им чувал албума за разлика от тебе и мога да ти кажа че по мойто не чак толкова скромно мнение си има недостатъците,но има и мноо точни попадения,между другото ти колко албума си записал,ако не е тайна?и да не искаш да звучи като заяждане точно така звучи или като мърдане на въздуха,не знам кое от двете точно ;)

;););):P:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ся ще ме убиете за това , което ще напиша ...

 

Преди няколко години група Каскадьори (заедно с Васко Кръпката) бяха в моя роден град (Провадия) . Аз (ама съвсем случайно) участвах в групата , с която свириха (непознатите никому Djakinz) . ПРОСТО ОСТАНАХ БЕЗ КОМЕНТАР ЗА "МАЙСТОРСКОТО" ИМ ИЗПЪЛНЕНИЕ НА ПЕСНИТЕ" .

 

-=сега едно обръщение=-

 

    АВЕ ХОРА , НЕ ЗНАЕХ , ЧЕ НА ЕДНА ПЕСЕН МОГАТ ДА СЕ НАПРАВЯТ ТООООООЛКОВА МНООООООГО ГРЕШКИ !!! НЕ СЕ СЪРДЕТЕ , АМА ПО-ГОЛЯМ НЕПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ НЕ СЪМ ВИЖДАЛ !!!  А ТУКА ДА ЧУКНЕМ ЛА МИНОР (Аm)  , А , ТО БИЛО ДО (С) ... ЖАЛКО , НИЩО , ИМА ОЩЕ ВРЕМЕ ДО КРАЯ НА ПЕСЕНТА ...

 

Не искам да се заяждам , ама такива кът вас нимой прийът албум , копилуе ...

ти па как си извади изводи за албума им от един скапан лайф бе пич!?добре,да приемем че наистина са свирили зле,това не означава че и сега свирят зле,няколко години са много време за развитие на една група,особено в тяхната възраст;)аз пък съм им чувал албума за разлика от тебе и мога да ти кажа че по мойто не чак толкова скромно мнение си има недостатъците,но има и мноо точни попадения,между другото ти колко албума си записал,ако не е тайна?и да не искаш да звучи като заяждане точно така звучи или като мърдане на въздуха,не знам кое от двете точно <_>

Ем чи то и аз го слушах албума и бих казал (пак) , че няма капка развитие в "стила" им на свирине и на "грандиозните" им "изпълнения" ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ся ще ме убиете за това , което ще напиша ...

 

Преди няколко години група Каскадьори (заедно с Васко Кръпката) бяха в моя роден град (Провадия) . Аз (ама съвсем случайно) участвах в групата , с която свириха (непознатите никому Djakinz) . ПРОСТО ОСТАНАХ БЕЗ КОМЕНТАР ЗА "МАЙСТОРСКОТО" ИМ ИЗПЪЛНЕНИЕ НА ПЕСНИТЕ" .

 

-=сега едно обръщение=-

 

    АВЕ ХОРА , НЕ ЗНАЕХ , ЧЕ НА ЕДНА ПЕСЕН МОГАТ ДА СЕ НАПРАВЯТ ТООООООЛКОВА МНООООООГО ГРЕШКИ !!! НЕ СЕ СЪРДЕТЕ , АМА ПО-ГОЛЯМ НЕПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ НЕ СЪМ ВИЖДАЛ !!!  А ТУКА ДА ЧУКНЕМ ЛА МИНОР (Аm)  , А , ТО БИЛО ДО (С) ... ЖАЛКО , НИЩО , ИМА ОЩЕ ВРЕМЕ ДО КРАЯ НА ПЕСЕНТА ...

 

Не искам да се заяждам , ама такива кът вас нимой прийът албум , копилуе ...

ти па как си извади изводи за албума им от един скапан лайф бе пич!?добре,да приемем че наистина са свирили зле,това не означава че и сега свирят зле,няколко години са много време за развитие на една група,особено в тяхната възраст:)аз пък съм им чувал албума за разлика от тебе и мога да ти кажа че по мойто не чак толкова скромно мнение си има недостатъците,но има и мноо точни попадения,между другото ти колко албума си записал,ако не е тайна?и да не искаш да звучи като заяждане точно така звучи или като мърдане на въздуха,не знам кое от двете точно :dance:

Ем чи то и аз го слушах албума и бих казал (пак) , че няма капка развитие в "стила" им на свирине и на "грандиозните" им "изпълнения" ...

а може би повредата е в твоя телевизор,не си ли се замислял? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

RockMan2005-Приятелю много са ми интересни няколко неща:

1.Как си вадиш извода за нашето свирене и нашият стил като в Провадия свирихме само с Васко Кръпката(демек не сме свирили наша авторска музика,а песните на Васко Кръпката)

2.Вкоя група свириш?От колко време свириш?Колко албума си издал?

4.Това беше преди около 5 години,когато тепърва започвахме да свириме блуз с Кръпката.Ела във Фенса някой четвъртък да чуеш как свирим и тогава да си извадиш един добър,хубав и стойностен извод за нашето свирене и стил.

Катско благодаря.Аре със здраве

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях на представянето на Албума!Един приятел ме закара там,не бях чувал бандата преди това,но останах доволен!Особенно барабаниста ме изкефи много! ;):D Но като цяло са доста добра група! :) Незнам какви са били преди 2,5 или 10 години но тогава бяха на ниво! :virtuoz::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RockMan2005-Приятелю много са ми интересни няколко неща:

1.Как си вадиш извода за нашето свирене и нашият стил като в Провадия свирихме само с Васко Кръпката(демек не сме свирили наша авторска музика,а песните на Васко Кръпката)

Да , да , тогаз бяхте големи "звезди" ...

 

Виж сега , новият албум е със стила на песните , които свирихте преди... 5 години . Така че е същото . Пък и тогава имахте "авторски парчета" ... Пък и ако имаше групка , с която да си запиша всичките (ама всичките) 36 парчета , щях да имам ... 3 Албума ... И фен-клуб ... Да , ама , тея 36 са в стил Джагара-лакара ....

 

Аре с наслука :virtuoz::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.