Jump to content
Българският форум за музиканти

Каскадьори с нов албум


Recommended Posts

На 01.03.2005 г. бе пуснат в продажба новият албум на рок група Каскадьори, озаглавен "По пътя...". cover_main.gif

Албумът включва 13 изцяло авторски парчета и е продуциран от самата група. Дизайнът на обложката също е на групата, като с предпечатната подготовка се зае студио Deffecto.

 

На същата дата се състоя и промоцията му в препълнения столичен рокбар "Fans", като за изненада на феновете като гост певец бе поканен далеч небезизвестния Камен Дойчинов, по известен като Камен Кацата.

 

Албъмът може да бъде закупен във музикалните магазини в страната, както и в ОЧЗ в София...

 

 

 

Прослушай ТУК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 40
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Поздравления. Първия албум беше добър, сигурен съм ,че новия няма да му отстъпва. Като си го купя и чуя ще дам и мнение :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успях да видя и чуя само По Пътя.

Доста монотонно и безидейно. Солото е банално и супер очаквано като единственото "разнообразяване", а вокала не си е дал зор да се възползва от гласа си и кара праволинейно и без мисъл.

Дано другите парчета да са по-добри. Ама все пак това е "видео" (ако може така да се нарече това, което е заснето) и първото впечатление е най-важно.

Това е все пак само лично мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК е явно ще се продава добре също.Таргет групата определено ще има лев за т'ва

сайта и него го бива, само не разбрах защо имената ви излизат на английски във флаш-а B) ? що така

Посоки - фаворит

и това видео що сте го сложили, при положение че нищо се не види от него ? и това ми е мъгла :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Е благодаря за искренността minddwell съжелявам че съм те затормозил с монотонната ни музика.Когато направиш нещо по-добро моляте сподели и ако ми хареса с одоволсвие ще си купя една бройка от твоята продукция

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За видеото сажелявам ама просто нямаше възможност за по-голямо и нямаше и смисъл защото ще се отваря по 100 часа иначе jFog и на теб ти благодаря за мнението(флашчетата са така защото така ни харесва)

Благодаря отново minddwell приятел. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да напомня,че може да се чуят парчетата от албума и да се закупи самият той на рокмаратона в столичния "Южен парк" на 16.09 от 18:00 часа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е благодаря за искренността minddwell съжелявам че съм те затормозил с монотонната ни музика.Когато направиш нещо по-добро моляте сподели и ако ми хареса с одоволсвие ще си купя една бройка от твоята продукция

Момчета, наравно с хвалбите трябва да приемате и критиката, била тя заслужена или не! Иначе аз с Одоволствие бих си купил вашата продукция :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бонзо, Брато, карай го по-спокойно!

Албума ви е определено як както и видеото, което се въртеше по Нова Телевизия!

 

НО, трябва да приемаш критиката!

 

Погледни го от добрата гледна точка: Млади сте, а изкарвате по-добра продукция от някои български power metal банди :metalist::bravo::lol::D:D които се мислят за велики :)

 

а, наздраве и продължавайте в същия дух!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бонзо, Брато, карай го по-спокойно!

Албума ви е определено як както и видеото, което се въртеше по Нова Телевизия!

 

НО, трябва да приемаш критиката!

 

Погледни го от добрата гледна точка: Млади сте, а изкарвате по-добра продукция от някои български power metal банди :metalist::bravo::lol::D:D които се мислят за велики :)

 

а, наздраве и продължавайте в същия дух!

А някои power metal банди който не изкарват никаква продукция (сети се за какво говоря), сигурно биха искарали много по добра такава от онези банди за които ти говориш... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бонзо, Брато, карай го по-спокойно!

Албума ви е определено як както и видеото, което се въртеше по Нова Телевизия!

 

НО, трябва да приемаш критиката!

 

Погледни го от добрата гледна точка: Млади сте, а изкарвате по-добра продукция от някои български power metal банди  ;)  :no:  ;)  ;)  :P които се мислят за велики :)

 

а, наздраве и продължавайте в същия дух!

А някои power metal банди който не изкарват никаква продукция (сети се за какво говоря), сигурно биха искарали много по добра такава от онези банди за които ти говориш... :D

А не знам... на мен в лично съобщение ми написаха, че ми е малка пиш**** и за туй нямам шансове :(

Дано поне твойта да не е :no::P;):lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря пичове и не си мислете че се впрягам щото ако знаете само КОЛКО много ми пука какво е казал некакав там дето изобщо не го знам какав е-Просто се насрах от яд :D:):D:P:D:P

Аре пънко и метало нема да умрат! :):godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво момчета за албума, само така и само напред. догодина пак албум и така постоянно. Аз като член на "МУРЗИЛКА" още не мога да са наканя да пуснем парчетата на CD пък са готови и записани. Аре поздрави и наздраве от нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво момчета за албума, само така и само напред. догодина пак албум и така постоянно. Аз като член на "МУРЗИЛКА" още не мога да са наканя да пуснем парчетата на CD пък са готови и записани. Аре поздрави и наздраве от нас.

sorry за офф-а, но...

@Fortissimo, случайно да си басиста на Мурзилка...и да се намираш в Търново?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Fortissimo,няма какво да се чудите ако имате записано нещо издавайте поне за престиж,понеже друго не остава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.