Jump to content
Българският форум за музиканти

Майкъл Стивън Портной


Recommended Posts

Цветовете имат значение за звука? Лекарства, нещо? Както и да е. Имаше един пич в НБУ дето разправяше как можело да се свири по цветове. Трее да има груув. Свири ми в сиво. Груув трее да има. Баси глупостта. Беше научил три термина на англииски и тва си повтаряше през цялата елетория. Както и да е.
Браво бе пич.Поне ми стана ясно защо си на принципа "Портной или смърт" - явно до там са ти възможностите ! Аиде жив и здрав :)

Виж са, вземи си удивителната и си ходете с нея в НБУ при разбирача. Никога не съм бил на принципа 'Портной или смърт'. Явно доста ми преиначавате думите или не щете да ме разберете за което ми дреме в общи линии.

Слушам достатъчно разнообразна музика за да мога да кажа, че имам отворено съзнание отсносно нея.

Харесвам страшно много барабанисти и Портной е измежду любимите ми, но не съм кон с капаци да гледам само към него. Разбирай ме както щеш. Не ми купуваш хляба ти и така. Относно възможностите ми не можеш да говориш щото не си ме чувал нито как свиря нито нищо. Аз не те коментирам теб по същата причина.

 

Не се извинявам за офтопика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж ти сега :

1.- говориш ми за човек,който не познаваш

Имаше един пич в НБУ

2. Говориш за нещо,което явно никак не ти е ясно

можело да се свири по цветове. Трее да има груув

3 Че пък и го определяш !

Свири ми в сиво. Груув трее да има. Баси глупостта

4

Виж са, вземи си удивителната и си ходете с нея в НБУ при разбирача
вече е направено :headbang:

5.Въпросният "разбирач" е завършил Бъркли със златен медал,преподаватели са му били няколко от Великите барабанисти на нашето време,а после е свирил с няколко от Великите музиканти на нашето време,че и на всичкото отгоре преди да се върне в БГ преподава в най-реномирания канадски колеж за музика :metalist:

 

последно : След като ти (кой беше?) си позволяваш така изразно да го коментираш "оня някаквия пич",дето

Беше научил три термина на англииски и тва си повтаряше
, защо пък аз да не мога да те коментирам теб ?!

 

Не ме разбирай погрешно,просто не се изказа на място с което непряко ме засегна ! :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми явно няма да се разбереме с тебе, та тва ше ми е последния постинг по темата. Пича дето явно бил много велик барабанист и завършил Бъркли със златен медал каза доста смислени неща наистина, но имаше моменти в които не бях съгласен с него. Той напрактика отрече прогресив музиката. Ми не мога да съм съгласен по никъв начин с човека. Тука що трее да е шеснайсетина? Като мое да е осмина? За кво трее да ни е трудно? Важното е да има груув.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми то има още една за Портной,къв е смисъла...

Ми то двете теми са различни ,ама и в двете теми се отклониха ,някой хора от заглавието .Затова затварям тази тема за да не се стига до бой ;) .И к'во вместо да му отговорите на човека ,вие се карата еми няма да стане така :read: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.