Jump to content
Българският форум за музиканти

къде в пловдив


ConspX

Recommended Posts

Пробвай в хранителните магазини, ако там нямат виж в компютърните и ако и там няма - в музикалните може и да се намерят :(

Ако и там няма вместо да си хабиш клавиатурата да пишеш тук можеше да си си поръчал от нета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай в хранителните магазини, ако там нямат виж в компютърните и ако и там няма - в музикалните може и да се намерят :(

Ако и там няма вместо да си хабиш клавиатурата да пишеш тук можеше да си си поръчал от нета.

 

 

щом си хабя клавиатурата не си ли мислиш че не съм проверил, навсякъде ми отказават да продават единични струни, а за fast fret казват, че нямат, защо се правиш на интересен не знам, ако знаеш някой магазин в който продават посочените стоки просто ми кажи, а за интернета, да дам малък пример: единичната струна не е повече от 1$, а доставката е 3$, което означава че трябва да дам 6 лева за една струна, не мислиш ли, че трябва да си леко умствено изостанал, за да го направиш това, фаст фрет е по същия начин, аз дефакто давам двойно повече пари само за доставката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото помня във Филхармонията има такива "мазила" (поне последния път когато бях там). Също и единични струни (не точно Earnie Ball, но мисля, че вадеха D'Addario). Не знам къде са ти отказвали така настоятелно...

 

Иначе ми изниква един въпрос - защо ти е толкова наложително да купуваш единични струни? Ако ще сменяш струните - смени с цял нов комплект!? Ако пък прекалено често късаш една и съща струна, трябва да потърсиш причината или в ръцете си, или в китарата - възможно е някъде по местата, където струната има контакт с хардуера на кирата да има остри ръбове, които да "прерязват" струната бързо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.